Skocz do zawartości

Gdańsk i Mierzeja Wiślana-trafienia the_Tuna squad i przyjaciele


Rekomendowane odpowiedzi

na dobry początek takie coś ..z wczoraj z jednego dołka..był jeszcze mauserek ale na niego szkoda aparatu:)tylko ostukane,...niestety nie mieliśmy apratau w chwili wyjęcia..także zdjęcia z bunkra...mg 81 w całości,mg42 brak chwytu i gwizdka oraz standartowo podstawek,g41 w komplecie..
wieczorem zdjęcia blaszki i klamry SA którą tarfił Bodryl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 450
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Pozdrowienia dla szczęśliwego the_TUNA. A tak na marginesie, nie obawiasz się ,że po takich fotkach Cię smutni odwiedzą , oni też chyba slużbowo czytają te forum. Tak jak twojego sąsiada M. z Moreny. Niby same barachło miał , ale jednak trochę kłopotu było.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee tam Panie Grzegorzu....złom to straszny jest i ewentuanie można by tego użyć do budowy fundamentów...ale mimo to i tak rozwierciłem lufy żeby się doczepić nie było do czego....człowiek uczciwy to człowiek spokojny...pzdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

the tuna - jestem przez kilka dni w gdansku - przypadkiem z wykrywka - moze bys mnie gdzies zaprosil na kopanko - odwdziecze sie - siedze sam w chacie i sie nudze - simon from suwalki city :D pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!
simon jutro robimy sobie chyba wolne ..najprawdopodobnie dopiero w środe gdzieś skoczymy...
dzisiejsze fanty to radiostacja niemiecka w całkiem fajnym stanie jak na wykopa,pół blaszki ZBV z okręgu gdańskiego,hełm niemiecki ofiara Tuchlina(ze względu na urzywaną broń przez tego osobnika-młotek),kolba ebonitowa do mg34,uziemienie do radiostacji,i pełno innych fuzli..teraz ide na piwko a zdjęcia dopiero jutro wstawie.
pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie czajna, a ja tak czekalem na jakis sygnal ze jedziemy i pojechaliscie sami.No ladnie ladnie. A ja dzis gwiazdke z pagonu,odznake z okazji dnia policji i nsdap. Czekam na jakis sygnal i wypad!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simon
Jesli jestes w sopocie to nie pros ich :)))
podam tobie namiar przejdz sie z wykrywka na Aleje Niepodleglosci 694( to taki 10-pietrowy blok) za tym blokiem jest taka skarpa tuz przy obecnej ul Armii Krajowej
nakopiesz bez ich laski tyle ze bedziesz mial problem jak to zabrac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simon sorry to nasza wina spóżniliśmy się byliśmy na miejscu dopiero o 10.25..przepraszamy.....echhh ale dzień fatalny pod względem pogody ..byliśmy cali mokrzy ale zadowoleni...zdjęcia jak będe miał chwile to powrzucam razem z tymi zaległymi...
przepraszam za całe to zamieszanie..postaramy się kiedyś odwdzięczyć w miare możliwości
harry jutro możemy pojechać ale szczegóły już na gg..
pozdro!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie