Skocz do zawartości

Koszalin vol. IV


wojna1939

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki wyczeszecie Raczkowi działkę i będzie niepocieszony. A ktoś tu kiedyś powątpiewał w jej atrakcyjność:) Teraz powinno mu być głupio:)
Chetnie bym się z Wami wybrał ale w czwartki mam English. Ale w weekend walczymy. Omen już potwiedził gotowość bojową po tym jak zajechał mi drogę i nie wiedząc, że to on pobłogosławiłem go słowami:człowieku jedź wpi.....u" :)
Pozdrawiam L.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 308
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Czołem
W. połowa monetek znaleziona w pobliżu tych 10 m ,reszta rozrzucona...
Co do łikendu to na 99% odpadam ,chyba że w niedzielę na krótko.
L. Ta działka to raczej nie Raczka..
Pozdrawiam
der K.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała,

co do działki: to rzeczywiście ona R. nie jest. Był to pomysł der K. żeby tam się udać.

der K.: dzisiaj odpada - muszę jeszcze jechać do Łaz, jutro zaś muszę jechać do mechanika, sobota odpada - wyjazd (B.S.), pozostaje niedziela na krótko.

L. i O.: ... wymknęli się z domów bladym świtem. Każdy z nich nie spał w noc poprzedzającą akcję. Spotkali sie w lesie i bez słów przystąpili do działania. Kopali. Słońce pieściło promieniami ich nowe zabawki". Oczekiwanie z taką niecierpliwością teraz wskazują im miejsca.
- jest, jest! ... jest. - kolejna puszka, odrzucił ją na stertę innych zasłaniających już widok na drogę.
- co jest? o jest jeszcze coś. - tym razem coś płaskiego. Pośpiesznie przetarł rękawicą przedmiot. Ukazały się ledwo czytelne napisy. Sięgnął po manierkę z wodą. Teraz lepiej.
Przetarł ponownie i napisł dał się przeczytać:

Chłopaki, rzyczymy ciekawych znalezisk, nie kopcie za głęboko - der K., L.(ion), R&son, W`39

Bywajcie - M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę Wojna, że możesz w telewizji zastąpić Wołoszańskiego:)
Gratuluję..... talentul iterackiego:)
Niestety słońca dziś nie ma. Pewnie wyskoczymy z Omenem w sobotę.
Pozdrawiam L.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ,z takim talentem to możesz śmiało pociągnąć dalej serię Pana Samochodzika ,bohaterów już masz...tylko kto będzie głównym bohaterem? :) Moż coś na kształt autobiografii...?:)
Ja już dzisiaj dostałem łogosławieństwo" od połowicy ,więc chyba nie odpuszczę...
Pzdr der K.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała,

toż i ja nie jestem wtyczką, ani nie mam komisariatu w dzierżawie, a na relacje czekał będę - jak na doniesienia z linii frontu (czy innej linii energetycznej) ...

Bohater zdecydowany, bezkompromisowy, posługijący się sprzętem z niebywałą wprawą - finezją wręcz. Jego umysł wciąż kojarzy fakty, analizuje zdarzenia, wyciąga wnioski i nigdy, przenigdy nie pozostaje w stanie uśpienia. Nawet najpiekniejsza z powabnych nie jest w stanie uśpić jego czujności, choć nie pozostaje obojętny na wdzięki niewieście ...

M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tak cicho ?
Wczoraj z L. robiliśmy próbę generalną sprzętu - to diabelstwo nawet śrut pokazuje. Mlody trafił srebrną łyżkę w niezłym stanie - fotka potem.
Może ktoś sie raczy odezwać ?
Pozdrawiam !
R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała,

L.,O.: pochwalcie się znaleziskami (fot.), chociaż oczy nacieszę skoro nie mogłem wyruszyć z Wami. Napiszcie coś kolwiek o Waszych nowych maszynkach, jak sprawują się w terenie, itp.
der K.: mam nadzieję, że nie wyciągnąłeś wszystkiego z ziemi parkowej. Coś nowego przybyło w Twojej kolekcji? Zabrałeś młodego R?
L.(ion): co u Ciebie? sezon się zaczął? Może masz jeszcze jakąś ciekawostkę drukowaną za Odrą?

Łodezwijta sie ludziska
Tymczasem - M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !
Zdjęcie zamieszczę jak się znalezisko trochę odmoczy.
Jeśli chodzi o nowe nabytki to jedyne co mogę powiedzieć to to , że są barrrdzo skomplikowane.
Pozdrawiam !
R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
W. Byliśmy z młodym R. w czwartek . Z ciekawszych to butelka po 2 litrowym piwie" (niestety bez porcelanki)
Na 100% wszystkiego wydłubać się nie da i niestety fanty nie grzyby nie odrastają :) Rozmiar właściwego" wysypiska jednak nie był za wielki...
Kol L. i O. Próba widzę udana ,wrzućcie jakieś fotki...
Pozdrawiam
der K.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę tu opisywał mojej wczorajszej wyprawy bo zbyt wiele osób to czyta. Było grubo i.... niesmacznie. Zdegustowanie natury etycznej. Była straż leśna i policja. Emocji starczy na kilka tygodni. Opowiem na żywo. Z ciekawostek wykopałem na śmietnisku alu klamrę HJ niestety zżartą w 1/3 ale radosci dużo.
Pozdrawiam L.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie