Skocz do zawartości

Koszalin vol. IV


wojna1939

Rekomendowane odpowiedzi

Chwała,

w poniedziałek nie byłem - fatalna pogoda, która momentalnie ma odzwierciedlenie w boleściach mej głowy. Jak barometr. Byłem przez chwilę w lesie niedaleko szpitala (wczoraj). Ogromne ilości śmieci i tylko jeden kapturek od zapalnika.

W nadchodzącą sobotę muszę jechać w okolice B. S. (dawniej G. B.). Niechybnie odwiedzę tą piękną miejscowość i może jeszcze bazę rakietową (30 km na pd od B. S.).

L. i O.: jak wykrywki? Są już?
R.: a co za wykrywkę tym razem nabyłeś?

Napiszcie czy poniosło Was gdzieś?

Tymczasem bywajcie - M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 308
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Czołem
Nigdzie nie byliśmy. Tym razem wykopki miastowe" ,patrz fotki kol.Raczka w vol.III. Swoje wrzucę później..
Do L. Na pierścieniu" widnieje wszystko mówiący napis LIEBE"...
Pzdr der K.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opóźnienie z wykrywaczem mocno mnie zdegustowało. W końcu kupuję go tylko na kilka tygodni a tu d..a wielka.
Zastanawiam się już czy nie zrezygdnowac z zamówienia.
Pozdrawiam L.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała,
poważna sprawa. Czyżby producent nie nadążał z zamówieniami - a może kredytuje sobie działalnośc?(to oczywiście złośliwość z mojej strony).

Der K.: z przyjemnością zobaczyłbym fotki ztrofeami.

L.: jak nagocjacje z panem W. (moustache) w/s śmietniska? (jeśli wolno mi zadać pytanie).

O.: czyżby plener fot. okazał się plnerem bez modelek stąd Twój szybki powrót? Jak było?

R.: coś nowego na Twojej działce"?

L.(ion): bywasz tu czasyma? Jak się czyhesz po łik endowym najeździe stonki?

Czekam na sygnały - M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Negocjacje OK. Mamy sie spotkać w Koslin po niedzieli. Śmietnisko znam bo kiedyś mi je kumpel pokazywał ale było już poźno i nie kopaliśmy. Jak mnie zabiorą to chętnie z nimi pokopię:)
Pozdrawiam L.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych kolegów w tytule Koszalin vol.IV :)
Pomimo dzisiejszego podlewania mojej działki znalazłem pół godzinki na relaks i to dzisiejszy fant , 20 gr z 1949 r miedzio-nikiel jeszcze nie czyszczony !!! A dzień prawie doskonały żeby nie nalot o 13,30 (PRAWDZIWE CRIME STORY) a poza tym OK!!! NOWY SPRZĘT TO BOUNTY HUNTER Lone Star dla młodego bo ostatnio nudził się na wykopkach .. pozdrawiam ..J..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała,

L.: znasz to śmietnisko i nic nie mówisz? No chyba, że trzymasz miejscówkę dla siebie ... Jak myślisz, kiedy przyślą Wam sprzęt?

Ruszacie gdzieś na łik end? Ja jak będzie padało to do B.S. nie pojadę - więc może? Niedziela niestety zajęta (muszę być w Łazach i wykleić potężny plafon podświetlany).

O.: żyjesz?

der K.: skończyłem skanowannie jednego rozdziału Kroniki Kołobrzeskiej - zrobię PDF i podeślę Tobie.

R.: Ty to masz fajnie - działeczkę w zasięgu i dostepną cały czas - ja mogę poszukać sobie kapsli przed blokiem hi hi.

Tymczasem bywajcie - M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !
Żyję , ale co to za życie .
W. jak wygląda sprawa siatki ( potrzebuję bo nabyłem aparat i młody nie może już w domu wysiedzieć ).
W sobotę pracuję , a potem mam imprezę - w niedzielę najprawdopodobniej będę zdychał ( i tak nie mam sprzętu ).
Pozdrawiam !
R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała,

O.: kuzyn jest na poligonie nie wiem kiedy wraca (dowiem się dzisiaj). Masz przecież moją siatkę - możesz z niej zrobić czatownię. Jaki aparat nabyłeś?

L.: jak ciekawe miejsce to warto zrobic czasami 100 i więcej km. Wszystko to kwestia paliwa, czasu i chęci ... myślę, że jak będziesz miał z O. wykrywkę to podskoczymy tam (jeśli bedzie jeszcze po co - panowie W. wyciągna większość hihi) w kilka osób.

Tymczasem - M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Jak będzie dane to chętnie skoczę gdzieś w sobotę ,jednak już nie wezmę wolnego...
Koledzy W.(od śmietnika) dadzą namiary ,ale dopiero po przeoraniu całości na głębokość sztycha(co najmniej)...:)
Z tymi waszymi wykrywkami to jakaś lipa ,gość produkuje" je już drugi tydzień. To musi być poważna fabryka":)
Pzdr der K.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !
W. - twoja siatka jest wąska i długa ( na zielonego małe , na młodego duża ).
Nabyłem 350D - teraz rozglądam sie za obiektywem.
Pozdrawiam !
R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała,

der K.: rzeczywiście szczęście (+ doświadczenie) dopisuje Tobie w tym roku. Oby tak dalej (i jeszcze lepiej)!

O.: kontakt w/s siatki będę miał dopiero jutro. Dom znać jak sprawy się mają.

Zbliża się łik end za kilka godzin. Jakieś plany?

Wypatruję znaków - M.

P.S.
Tag der Nachforschung.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)
Widze der K że po wczorajszej eksplatacji naszych rdzennych terenów musimy wybrać się gdzieś dalej np. strzelnica , może jutro na pare godzin co ty na to ?. Ja dopiero dziś zrobiłem remament tego co wczoraj zebrałem nie jest tak żle,ale ta gonitwa po górkach daje w kość !! może któryś z kolegów dołączy się co wy na to, już zapomnieliście koledzy jak wygląda kopanie fantów co? pozdrawiam ...J...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała,

wiem napewno, że nie jadę do B.S. Możemy gdzieś bryknąć. Muszę tylko do południa załatwić wycinkę na ploterze. Jeśli możecie poczekać to dobrze, jeśli nie to dojadę (lub dojdę)do Was.

Wypatruję więc znaków - M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie