Skocz do zawartości

Nowe Fanty 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 224
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
eee tam :) pewnie same lipy nakopaliście :) albo na mierzei bylicie :P ta ta blacha to pewnie ta od Roberta ( tak on ma? ) z Sob... :) hehe nie no zartuje i czekam na fotki :) odezwij sie jak bedziesz na gg ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam
a ja trafiłem swoja pierwsza odznakę. Jestem z niej bardzo zadowolony. jeszcze nie czysciłem jej , Zastanawiam sie jak. Wiem ze takie były robione z cynku i ze srebra. Ta jest chyba cynkowa. A moze ktos widział takie mosięzne?? W jej poblizu wyszły jeszcze 3 ktopkowane guziki i krzyżyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiatm:) a oto mój krzyżyk, jednak sie pomyliłem nie zbyt jest podobny.A moze ktoś potrafi rozszyfrować co ta za krzyżyk? Piorek tak na marginesie ja bym tego krzyżyka nie prostawoał, szkoda jak by sie miał złamać.
1. Awers pozd Błażej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jedynym podobieństwem jest czaszka na dole obu krzyżyków,na moim jest Mission", mój też będzie najprawdopodobniej z początku XX wieku. A tak pozatym mam jeszcze fajny medalik też miedziany, ale niestety nie mam fotki.

pozd Błażej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 years later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie