Jump to content

Periscope Probe - Czy ktoś tego używa?


VanWorden

Recommended Posts

Cholera!!!
VanWorden,jesteś prawdziwym potentatem!! Nigdy nie widziałem by ktoś używał takich cudów techniki(powiedzmy amatorsko").Jak kiedyś wygram w totka to postaram się coś takiego nabyć :)
Pozdrawiam serdecznie,
wicja1
Link to comment
Share on other sites

Etam żeby zaraz potentatem:) Po prostu lubię dobre narzędzia, ale tak na poważnie to używanie jakiegoś krecika zdecydowanie polecam na monetki.. Zaoszczędza się kupę czasu i kolana.. Nie musi być taki wypasiony w kosmos jak ten Periscope ale taki Merlin bądź Sherlock są bardzo spoko.. W testach widziałem że w zasięgach przoduje niejaki Treasure Mate robiony przez Tesoro.. A więc Panie Raned, może by tak sprowadzić kilka w specjalnej cenie dla forumowiczów:)?

Pozdrawiam

VW
Link to comment
Share on other sites

Jeszcze pytanie do producentów (np. Mrand): Czemu panowie nie wyprodukujecie polskiego krecika? Przecież to chyba nie jest aż tak strasznie skomplikowane a rzecz zajebiście pożyteczna w terenie.. Po diabła mamy wywalać 5 czy 6 stów na często wątpliwej jakości zachodnie krety jak moglibyśmy mieć nasz rodzimy? Za pomysł i oryginalna nazwę rezerwuję pierwszy egzemplarz:) A jeśli krecik byłby udany i lepszy od konkurencji to osobiście zobowiązuje się go rozpropagować na zachodzie! No to jak tam? Działamy?

Pozdrawiam

VW
Link to comment
Share on other sites

Periscope to jest wykrywacz impulsowy. Sonda jest umieszczona w rurce którą wbija się w grunt. Jeśli uda się zbiliżyć do znaleziska, to emitowany jest sygnał akustyczny, którego siła i częstotliwość zależy od ułożenia sondy względem przedmiotu i własności samego przedmiotu.

Dobre w miejscach gdzie kopanie należy ograniczyc do zupełnego minimum (np. park).

proscan

PS
Linki podane przez Toma kierują na strony pospolitych oszustów. Proponuję nie propagować na tym forum tego typu syfu.
Link to comment
Share on other sites

Co do tych linków to faktycznie gówno straszne.. Już więcej się zdziała samodzielnie próbując różdżki czy wahadełka (serio!).. A to co Verte pokazuje nie nadaje sie raczej do poszukiwań - krecik powinien mieć osek", rodzaj szpicy żeby można go było włożyć do niewielkiej dziury albo grzebać nim w wyrzuconej ziemi.. Wykrywanie też powinno być kierunkowe a nie w każdą stronę"..

Pozdrawiam

VW
Link to comment
Share on other sites

Zgadzam się że te produkty to syf" i gówno".Co do propagowania tego typu linków- zostały zamieszczone z wyrażnym zaznaczeniem :)", a Proscan opisał je prawidłowo(rozwiewając wszelkie wątpliwości).
Link to comment
Share on other sites

Ups – ten poprzedni post miał się znaleźć w wątku „White's 5900 a 6000 – różnice” a nie tu. Sorki i miał nawiązywać do pinpoitera a nie do tego ustrojstwa. Nie miałem nigdy do czynienia z tym oferowanym przez white`sa pinpoiterem ale kiedyś zrobiłem cos podobnego z uzwojeniem na rdzeniu ferrytowym i być może jest to podobna konstrukcja ale taka sobie w praktyce. Natomiast ten wykrywaczyk pi naprawdę zdaje egzamin.

Verte
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Witam!

Właśnie miałem Ci odpisać na priva ale podam tu link bo mogą sobie inni poczytać.. A na Twojej liście produktów go nie ma bo nie jest to oficjalny produkt Tesoro tylko przez nich produkowany na zamówienie Les i Carol Bergów, dilerów Tesoro z Oregonu..
http://www.treasuremate.net/index.shtml

a tu zestawienie z innymi krecikami
http://www.treasuremate.net/adams.shtml

Pozdrawiam

VW
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
Nie rozumiem waszego problemu,macie kłopot z namierzaniem fantów?tzn.wiecie ze tam coś jest ale nie mozecie tego szybko podjąc?tak?.I dlatego jest wam potrzebny 2 detektor .Może macie złe wykrywacze.
Albo Kolega kombinuje jakby wydłubać z trawniczka-dywnika
monetke.:))))Ja myśle że powinny być takie cewki w kształcie buta i w tedy z cichacza mozna by polatać po miejskich trawnikach hehhe.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information