Skocz do zawartości

Filmy z Marsa > Pod livnem Pul (prod. 2003)


zelig

Rekomendowane odpowiedzi

... co w wolnym tłum. oznacza Pod gradem kul".

Ten film jest w trzech częściach. Na razie wypożyczyłem część 1., w której ruskie razwiedczyki ganiają się po gigantycznym polu marihuany ze szkopami (którzy zapewne chcą przejąć uprawę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tak się ganiają właściwie przez cały film. Chyba trudno coś więcej powiedzieć o akcji tego filmu..

Po prostu jest to oczczędne w efektach bardzo sprawnie zrealizowane kino. Świetnie się coś takiego ogląda.

pollecamm!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślisz, że z jakiej wypożyczalni" korzytam?

Więcej skrinów już tutaj za dużo nie wniesie - tylko woda, gandzia i trupy. (może następne części będą mniej monotematyczne).

A w ogóle to mam dla Ćiebie (Majk) coś z Twoich klimatów - 120 kilo koksu, 3 tysiące tabletek extasy i kontener Wietnamczyków!

Nie.. - hehe he he - POTWORNIE gupie żarty... - dopadłem kilka specnazów". (np. w trakcie wypożyczania jest Desant" z 2003 r. , znasz?)
Zamejluję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu specnazowcy przypadkowo odnajdują podczas ćwiczeń starą ziemiankę, do której nikt nie zaglądał od czasów wojny.
Uwierzcie mi - nie ma chyba na tym forum takiej osoby, która nie chciałaby znaleźć w niej takich gadżetów, które oni w niej znaleźli... (i to w takim stanie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie