Skocz do zawartości

Zap.Dyw.Spad.H.G,


sloma

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Czołem
Aktualne informacje :) :
PAK 40 okazał się być PAK-iem 36 bodajże (3,7cm). Choć w niczym nie umniejsza to jego wartości. Za moje pójście na żywioł" w powyższym poście przepraszam i w agrodę" przesyłam zdjęcia z tych znalezisk. Zaznaczam że nie pochodzą z bezkresnych bagien Ukrainy lecz od nas, z Polski, okolica Grudziądza. Choć sam w to nie wierzyłem i szczęka jeszcze majta mi się u stóp ze zdziwienia...
Mam nadzieję, że spotkam się ze zrozumieniem jeśli zaznaczę, że źródła nie ujawnię. Kontaktu z tymi co to wyciągnęli i tak nie mam, ale na 100% gdzieś to wypłynie w Polsce...
Co do prawnego zagadnienia poszukiwań w tym terenie - nie do końca wszystko jest dla mnie jasne no ale cóż-taki kraj :(
Pozdrawiam
Słoma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co nie lubia rosyjskich literek :)
Osmy przycisk po lewej stronie od gory Nachodki"
Po otwarciu podstrony po prawej znajdziecie te rewelacyjne fotki niby z okolic Grudziadza :)
I pozberajcie juz te szczeki z podlog :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety ktos sobie ze mnie straszliwie zadrwił i przysłał mi te zdjęcia, ja popełniłem błąd, bo zamieściłem je tutaj, nie weryfikując do konca informacji, mam nadzieje że nikt nie dostał przeze mnie zawału :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche mnie zaniepokoily te mosiny i Maxim obok spadochroniarskich fantow ale i tak fotki robia wrazenie chociaz to nie Polska. Wlasciwie to teraz chyba nic pewnego juz nie mozna powiedziec o znalezisku pod Grudziadzem. A moze jednak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja poprostu nie mogę uwierzyć że tyle super fantów można trafić.....w głowie mi się to nie mieści...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze gratulacje Sloma,to dość rzadkie zjawisko ,zdjęcia chociaż z Rosji to też niczego sobie , a tak na marginesie swego czsu i w Gorzowie takie wychodziły.
Po drugie :czy otrzymałeś moje maile bo jak do tąd nie widzę odp. ,a uważam ,że temat ewentualnej współpracy jest wjakiś sposób możliwy (zwłaszcza ,iż w okolicach Gorzowa można by znależć jeszcze niejedno ;> )
pozdro pol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie