Skocz do zawartości

GRUPA ŁODZ 2


Mlody Mauser

Rekomendowane odpowiedzi

w sobote po moto bajzlu kopałem u suebie na trawniku -sprawdzałem sprzęt. Znalałem kupe surowców wturnych i kulke albo od muszkietu (wątpie) albo od szrapnela.W niedziel nie kopałem jakoś nie miałem czasu.
Pozdr.MJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 230
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Witam

W sobotę może chyba być. W niedzielę na trzy godzinki wyskoczyłem nad Ner między Konstantynowem a Lutomierskiem, wynik: Kopiejka 1898, 2*Pfennig 40r, Pfennig z kłosami z 1929 ( super stan), jakaś moneta miedziana z 1797 , 3 dupki od Mosina i tradycyjnie roszkę" kulek szrapnelowych. Myślę że wątek łódzkich znalezisk w temacie Nasze odkrycia" jest bardzo fajnym pomysłem. Chłopaki do roboty!

Pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołęm co do soboty to obawiam się ze nic z tego chyba ze popołudniową porą, Niedziela juz bardziej. Jasiek www.szw.prv.pl i zakładnka pliki - tam znajdziesz to o czym rozmawialismy na moto bajzlu.
Pozdr. MJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem panowie. Cóż z grila na motobajzlu wyszły nici w związku z tym zapraszam wszystkich na kolejne spotkanie w najbliższy piątek w pubie rozbiórka na ul.
Składowej godzina tradycyjnie 18-19. Proszę o odzew kto się stawi. Maciek a jak u Ciebie wygląda sprawa sprzętu,
tzn. kiedy go bedziesz miał?
Pozdr. MJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż ja na 100% nie będę obecny. W niedzielę mam chrzciny Córeczki więc poświęcam czas na przygotowania.
Co do sprzętu to pan H.S dzwonił do mnie wczoraj i mówił, że na dniach wysyła. Mogę się spodziewac, że do końca tygodnia go otrzymam.
Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a moze bysmy wyskoczyli jakos od czwartku do piatku(ten tydzien) gdzies..Moze tam gdzie byli Obert i Michał??A jak sie nie uda(brak sygnałkow) to dojdziemy do Rydzynek i pujdziemy w strone mojej(rodzinnej) działki...podrodze jest sklep gdzie mozna zaopatrzc sie w niezbedne do zycia srodki czyli piwo(w moim przypadku oręzada:])zarcie i inne artykułu monopolowo spozywcze.Po uzupelnienu prowiantu mozna by pojsc w strone wsi.I pochodzic po jakis starych hatkach...niewiadomo co moze sie trafic.Co o tym sadzicie???
POZDRO MAUSER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Niedzielę wybrałem się na linię Widawki.Pierwsze zaskoczenie ,ciągnące się kilometrami okopy.Drugie -zadziwjająco puste.Pojedyńcze łuski Mausera z lat 31,33 Skarżyska,Pocisku w ładnym stanie.Przed jednym z bunkrów porozrywana polska amunicja i tlące się drwa niezgaszonego ogniska/nawet nie okopane/Dogasiłem po bezmózgowcach.Ścioła sucha na pieprz.Mam nadzieję ,że nie była to robota poszukiwaczy.Natomiast dziury w okopach i owszem.Wstyd panowie.Dla takich jak wy przydałaby się pała w d...Pozdrawiam wszystkich normalnych poszukiwaczy.efes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie