Skocz do zawartości

GRUPA ŁODZ 2


Mlody Mauser

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w końcu też sie nie wybrałem po 7 dniach roborty, mając jeszcze 5 w perspektywie nie miaem juz mocy. A co gorsza zerkając w kalendarz okazało się ze juz rozpoczeła mi się sesja (zerówki) więc z najbliższych wtorkowo-środowych wyjazdów nici. Darz dół!
Pozdr. MJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 230
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
No to super niedzielne udane wypady.Mnie poniosło z żoną wzdłuż Neru.Po prostu nędza.Owszem są okopy ale w nich jak już jest sygnał to albo garnek albo łopata.Trafiłem tylko jeden rozerwany zapaalnik od szrapnela.pozdr efes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam propozycję. Chodzi i miejsce spotkań miinanowicie proponuje przenieść się z Tawerny do Rozbiórki na ul. Składowej(przy P.O.W dawna armii ludoewj) od Oberta wiem że wszytkim (większości) pasuje ta lokalizacja(lepszy dojazd/połaczenie komunikacją miejską). Proszę o wyrażenie swojej opini. Jeżeli wszystkim nowe lokum odpowiada to proponuję następne spotkanie tj w piątek 29.04 o godz. 18.00-19.00. Michałku nie irytuj się ze nie jeżdzisz poki co ty i Martin macie najlepsze trafienia no np część zegarka albo smowaru:-) zresztą ty Jasiek i Martin macie lepsze sprzety.
Pozdr. MJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu nie chodzi o jakość sprzętu tylko o szczęście moge mieć najlepszy sprzęt jaki istnieje na rynku USA zrobiony na zamówienie a złamie sobie noge potykając się o skrzynie złota , szczęście przychodzi i odchodzi a ja marnuje teraz czas siedząc w na jakims zadupiu zamiast kopać po lasach doły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moski saperka ruska 1 wojenna ogon mozdziezowki ruskiej 2 wojennej z resztkami lotek jakis toporek tylko nie wiem jakis wiekszy od ciupagi a mniejszy od siekiery i nie do ciecia bo ma zaokraglone ostrze z tego co sie dowiedzialem to bojowy lezal 0.5 m pod gleba pierscienie mosiezne oc zapalnika zapalnik jakies dziwne guziki 2 zl i 50 gr szkoda ze jedziesz moglibysmy tu poharcowac ja niestety nigdzie nie jade sprawdze szczukwin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio łaziłem po lesie gałkowskim i jest tam niczym w parku... dzieci spacerki i oszołomy w traktorach... chyba za szumne miejsce w sobote rano dla niewprawionego... jade w długi week za kurowice. podobno trasa wojsk napoleońskich?
wiecie cos o tym?
pozdrawiam i mam nadzieje że przymiecie mnie przynajmniej na forum do pogaduszek.

pozdrawiam:
piet, dream28 lub co tam chcecie;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dream - powodzenia w kórowicach odradzam chodzenia po lesie na zachodnim brzegu rzeki (mrogi, miazgi ???) ok 2 kilometry na wschód od kórowic tak zaśmieconego lasu niewidziałem w całej mojej karierze sprubój może wschodni brzeg rzeki w poblirzu mostu powinny znajdować się tam pozycje rosyjskie i niemieckie z I woi św które przechodziły z rąk do rąk ale teren może być jyuż przekopany bo w pobliży mieszka jeden z naszych kolegów po fachu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie