Skocz do zawartości

GRUPA ŁODZ 2


Mlody Mauser

Rekomendowane odpowiedzi

A Martin przepraszam udzielam odopowiedzi na twoje pytanie: Obecnie biegam ze smentkiem.:D Tak więc wyrównały się nieco szanse na znajdowanie guzików:) Własnie może wyskoczymy w niedziele na jakieś kopanie? Szczegóły na grillu.
Pozdr. MJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 230
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
dzisiejsze wykopki to luski mauserki mosinki zapalniczki od szrapneli 2 szt wycior i naboj od nagana 2 slusznej wielkosci rozrywki w lesie zostaly powiadomilismy o nich wlascicielke lasu ma zadzwonic po patrol saperski ogulna bryndza ale mamy teren do przeczesania na nastepny wyjazd Jagoda moze byc 19 30 jak nas nie wywali sluzba ochrony ja i tak z mlodym tam bede ok 17 i w sobote od rana jeszcze sie umowie z mackiem i reszta grupy Jak nowy sprzet pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie ochrona wasz nie wyrzucic. Aha trzeba jeszcze w konkretnym miejscu sie umówic co by się nie szukac po całytm terenie. A sprzęcior wstyd się przyzać leży nie tknięty ostatnio nie mam czasu by z WC skorzystac a co dopiero ruszyć w teren.
Pozdr. MJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, ponawiam pytanie MAUSER HESSa jest grill czy go nie ma? Panowie weźmy wszystko pod uwagę: pogaoda jest do dupy, niektórym termin nie jest na rękę, itd itd. Może umówimy się na inny termin???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie trąbimy o grilasie juz od 2 albo 3 tygodni, więc nie ma powodu aby go odwołać, a i pogoda się wyprostowała. Spotkanie na stanowisku nr 264 zółty UAZ 452 balszanka-sanitarka) tam bedzie siedział moj brachol i tam ja dotrę aha i tam mozemy kręcic grila (gril posiadamy gorzej z węglem) aha wałówkę kazdy w swoim zakresie.

Co do wykopków to ujawenia sie niestety brak wolnego czasu.
Do zobaczenia wieczorkiem. Postaram się być jak najwczesniej (19.30) albo i wczesniej.
Pozdr. MJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatnim nędznym wypadzie poprawiłem sobie samopoczucie jadąc na ruską miejscówkę.Tam przynajmniej Mośkow nie brakuje.Wykopałem kilkadziesiąt,dwa rozerwane zapalniki z I WŚ,pojedyńcze Mauzery z I i II WŚ niemieckie i polskie.Jak nie ma tego co chcesz to się kopie to co jest.Przy okazji sprawdziłem dwa stare zostawione sygnały.Jeden okazał się blachą alu ,drugi wyparował.To nauczka na przyszłość.Nie zostawiajcie na pół roku sygnałów w ziemi.pozdr efes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sobie teraz zrobie zgadywanke o jaką góre ci chodziło Panie Marin....
Zielona
Bąkowa
Jasna?????
znów wpadła mi w rączki ksiązka o bitwie o Łódź ale tym razem w gotyku po niemiecku z 1918 r.
wolę tą niż tą najnowszą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dream28, a nie wybrałbyś się jutro np. na spacerek Gałkowski z naciskiem na Górę, oczywiście propozycja skierowana jest także do innych członków wesołej drużyny łódzkiej.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm... jutro lecze rany po dzisiejszej imprezie urodzinowej kumpla... ;[
bardzo chętnie zabiore sie gdziekolwiek z kimkolwiek w przyszły weekend...
mam nadzieje że to sie uda.
to ja już teoretycznie należę do łódzkiej wesołej kompanii?
(pojawiłem się z nikąd i pozostałem:]]]]]] )
dziękuje za zaproszenie.... jestem zaszczycony ale jutro naprawde odpada.
martin masz mojego gadulca: 4841323
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martin skontaktuj sie z jagoda on chcial jechac ja tez ale mam imieniny mamy Zofia ale moze cos wykombinuje zadzwonie do ciebie wieczorem jak sie nie dodzwonisz do jagody to daj znac podam ci jego nr domowy MWB JAK ZWYKLE CENY KOSMICZNE ale fanty fajne pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obert znalazłem coprawda nie Łask ale troche bliżej. Stanowiska w rejonie Ldzań - Dobroń.(może już znasz) Kierunek podobny. o Łasku niestety narazie nic.
w poniedziałek bede w necie. pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heja
może by storzyć wątek w aasze odkrycia" o znaleziskach około Łódzkich?
ja dopiero łaziłem kilka razy i to w niefortunnym miejscu (brak samochodu) wiec tylko pare łusek. napewno macie sie czym pochwalic i z 1 i z 2 wojny swiatowej. mysle ze to fajny pomysł :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie