Skocz do zawartości

GRUPA ŁODZ 2


Mlody Mauser

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 230
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Panowie wróciłem i Młody poinformował mnine o ostatnich trafieniach. Czekam na szersze informację ale na prv. Ten weekend mam zajęty może niedziela-jeszcze nie wiem) ale przyszły w niedziele jestem chętny na wypadzik.
Pozdr.MJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj co mam dac na priv przeciez piszemy o grilu juz 2 tydzien nie rozumiem o co chodzi zobacz pare postow do tylu ze gril ma byc na MWB i jakims wyjezdzie tak ze nie kombinuj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wczoraj byłem na grilu w Dobieszkowie, za dużo nie poszukałem, dużo chętnych + dużo piwa= mało kontaktu z wykrywką + jak już coś to jakieś takie dziwne zlewanie się sygnałów ( he,he), moje fanty to mała łuska i fajny guziczek pruski ( taki z koroną).

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macieju Radek ma rację o grillu było mówione już wcześniej i wszyscy są zaproszeni bez wyjątków. Termin to MWB w piątek godzina 18-20. Martin czym ty czyścisz monety bo jasiek wspominał coś o jakimś octanie coś tam. Napisz jak możesz. Aaa i jeszczesie pochwalę w niedziele będe miał nowy sprzęt, w sobotę proponuje ostani wypad na starym. Kto jest za? Macku jak chcesz mogę Ci uzyczyć moj stary wykrywacz ale do konca maja potem idzie do sprzedania.
Pozdr. MJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za podpowiedzi ktore przeczytałem dopiero po powrocie hehe ale jeszcze wróce to Kurowic i napewno sie przejdę. las serio zaśmiecony na max i zrezygnowałem z szukania wszystkiego bo ręce mam 2 tylko.
wsumie to jakąś łuskę znalazłem i to tyle bo reszta śmieci.
poza tym na oślep łaziłem więc czego więcej chcieć.
dziękuję za miłe przyjęcie na forum łódzkim.
pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było tak, żeObert zaproponowal grilla ale jakoś nie było chętnych na zebranie. Propozycje były różne, od MWB po wypad całodniowy w teren zakończony pijatyką. Ale odzew znów był niewielki. Dlatego zaskoczyło mnie że grill aktualny po MWB.
Dlatego pozwoliłem sobie na żarcik, że nie pasuje Obertowi. Nie sądziłem, że tak to zostanie odebrane. A co do grilla to myślę że można kupić taką jednorazówkę" w markecie za 14 pln.
Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 2i3 maja zaliczyłem w terenie z żoną /trochę rekreacyjnie/,ale b. rewelacji.Pierwszego dnia na W i SW .Trafiłem pozycje niemieckie z I WŚ.Kupa dołków i okopów /łuski i łódki Mausera z 1910 / inne zupełnie puste.Duży zarośnięty cmentarz z I wś.Drugiego Gałkówek-znowu okopy,trochę Mosinów,Mauserów i na koniec Z.Z.35 mosiężny.Cmentarz na górce zapuszczony i rozkopany/stare dziury/ ale jedna zupełnie świeża przy dróżce.Jakaś kanalia wywaliła dziurę do pół łydki.pozdr efes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fancik szrot tak jak przypuszczałem.Rozlatuje się w rękach.Na pocieszenie chociaż polskie mauserki z J w pożądnym stanie.Trafiliście z biciami poniżej 28 roku?pozdr efes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam komp mi sie rozwalil i jest u lekarza jagoda nie moge sie do ciebie dodzwonic moze jutro rano wypadzik to bym do ciebie dojechal pisze od mlodego pzdr obert maciek moze byc taki jednorazowy ale za 15 zl mamy normalny wielo urzytkowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jagoda co do Twojego pytania o czyszczenie monet: Winian sodowo-potasowy+ soda kaustyczna. Raz wyjdzie fajnie, raz się kompletnie sp....rzy ( jeszce jestem na etapie eksperymentów). Bitwa o Łódź" to bardzo ogólna ale sympatyczna pozycja, na pewno przydatna jako podkładka do dalszych poszukiwań. Co do grila no to mnie chyba nie będzie jestem wolny dopiero po 20.00. Za to jutro chyba wybiorę się do Podwiączyna nad rzekę i jak ktoś jest chętny na rekreacyjny wypadzik to serdecznie zapraszam.

Pozdrawiam

P.S. Jagoda, a jakim to Ty teraz sprzęciorem śmigasz???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie niestety z racji obowiązków służbowych ja dotre dopiero po 19 więc mozę umowimy sięna 19.30 - 20 wtedy dotrze juz Martin. Albo zrobimy grillika od rana w sobote. Albo zaczniecie bezemnie. Czekam na sugestie!


Dream281 popieram opinie Martina mapki mocno schematyczne ale chwali się autorowi to iz przypomniał miesjaca wiecznego spoczynku żołanieży wielkiej wojny, ale chodzić polesie na zamieszczonych w tej książeczce mapkach nie polecam.Aha i chyba kilka cmentarzy autor pominął nie wiecz czy o nich nie wiedział czy też kierowały nim inne pobódki.Dzięki za propozycję przeglądnięcia.Jak masz ochotę to wpadnij na grila na MWB bliższe inf na prv lub gg 1360787
POzdr. MJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie