Skocz do zawartości

POMOCY!!!!!!!!!GPS


k-szela

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich zainteresowanych!!! Moje pytanie kieruję głównie do użytkowników GPSów. ??? Od jakiegoś czasu posiadam na wyposazeniu GPS garmin model eTrex żółtek" i sprawował mi się bez żadnych problemów to jest odpalał się błyskawicznie ( znajdował satelity i był gotów do pracy ), aż dziś włączyłem to (...) nie będę kloł!!! i nic w tym momencie moja wiedza padła:( i pojawiły się domysły czy USA wyłączyła ze strachu system czy wszystkie satelity spadły za colambią :D????? czy może temperatura w lutym i duże zachmurzenie mojemu sprzecikowi nie odpowiada??? a może cosik inszego nastąpiło??? jak ktos wie proszę o pomoc. Z góry dzięki:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli faktycznie mu się umarło na amen, to Cię pocieszę".
Polityka gwarancyjna formy Garmin jest prosta. GPS-ów się nie naprawia :), każdy sprzęt po gwarancji zakupiony w dowolnym miejscu na świecie jest wymieniany po uiszczeniu zryczałtowanej sumy na nowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Bocian. Mój sprzęt jest jak nówka i czyta satelty to znaczy pokazuje lokalizacje ale nie ciagnie sygnału. Słyszałem że po dłuższej przerwie w użytkowaniu tego modelu inicjacja może trwać nawet godzinę????? Może ktoś miał podobny problem ze swoim GPSem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co do inicjacji po dłuższej przerwie to nawet jest napisane w instrukcji obsługi :)
Czyli jak to mówią grunt to instrukcja. W razie jakichkolwiek pytań skorzystaj z googli i grupy dysk. pl.rec.gps tam zawsze Ci pomogą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie!!! Bociek sprzęt zaczął działać po ok 30 min. autolokacji ( inicjacji )dzięki za wszystkie podpowiedzi. A więc nie martwcie się jak wasz nowszy lub starszy GPS ( ja doświadczyłem tego na eTrexie żółtku" ) przestanie zbierać sygnał z satelitów to wina tego że miał długą przerwę po załączeniu czyli bateryjki zostały wyciągnięte i sprzęt leżał na pułeczce zbierąc kurz.(lepiej jest zostawić w nim bateryjki) pozdrawiam Krzysiek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie