Skocz do zawartości

czary ???


Wuja

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj wieczorem wysłałem posta z prosbą o pomoc.
Był to apel do grup reenaktorskich w sprawie uczestnictwa
w odtworzeniu potyczki w Szczecinie,podczas imprezy p.t. Turniej Colleoniego.Chodzi o mała potyczkę radziecko-niemiecką z okresu II WŚ.Chciałem dzisiaj rano sprawdzic czy ktoś się odezwał ........a tu czary !!!!!!Posta nie ma !!!!!!!!Cuda czy tzw.chochlik? Bo post ten jeszcze wczoraj wieczorem był !!!Cuda i dziwy !!!Czekam na odpowiedz od admina forum!!!
pozdrawiam
Wuja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało tego , bardzo chętnie zamieszczę taką informację w odpowiednim dziale np. aktualności który na razie jest zawieszony z powodu braku takich właśnie wpisów.
Proszę przysłać mi kompletną informację o organizowanej imprezie i nie widzę problemu, pojawi się tam gdzie powinna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje postepownie,jako admina przypomina mi urząd cenzora z czasów komuny !!!Wystarczyło tylko pouczyć i przekierować posta we własciwe miejsce.Jestem nowym członkiem strony Odkrywcy,i pierwsze wrażenie jakie odniosłem, jest dosyć przykre.Zastanawiam sie nad dalszym uczestnictwem na waszym forum!Jeżeli tak bedziecie traktować nowych członków forum to niedługo ich stracicie.
Pozdrawiam pozostałych kolegów z forum.
Jeżeli masz chęć to możesz tego posta też skasować.
Pozdrawiam cię Bocian.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie