Skocz do zawartości

JAK TO Z WOJSKIEM??


egon123

Rekomendowane odpowiedzi

Będąc w rezerwie miałem tyle czasu że się o to wypytałem;) Odpowiedź była taka: tatuaż w widicznym miejscu jak twarz albo szyja. Polecam wyłącznie desperatom. Jakby nie patrzył wojsko odbębnisz a tatuaz zostanie na zawsze.
Pozdrawiam L.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainwestuj w edukacje , zdobędziesz wykształcenie i ominie cię wojo , jest teraz masa prywatnych szkół (poziom lepiej pomińmy;) ) Płacisz kase i chodzisz jeśli jesteś bardziej ambitny to idziesz do takiej co się musisz uczyć , jak nie to bez problemu znajdziesz taką co płacisz i zdajesz.

pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inne zdanie na ten temat - dopiero w wojsku zrozumiałem, ze studia jednak w życiu sie przydają i zaraz po wojsku zacząłem się uczyć.
MIałem kolege, który żeby nie iść nażarł się farby do malowania metalu ( minia) i rozwaliwszy sobie wątrobę przeleżał dwa miesiące w szpitalu. Do wojska co prawda nie poszedł ale nie jest już moim kolegą. Ludzka głupota ma gdzieś swoje granice.
Co do wojska to uważam że teraz to 50 / 50 jak się uprzesz to Cię nie wezmą. Odraczaj, ściemniaj, a to grypa, a to lumbago - coś pospolitego aby tylko ze dwa- trzy razy odwlec. Potem już powinni dac spokój bo jest zbyt dużo chętnych ( bezrobocie ).
Chyba że masz jakiś unikalny zawód - wtedy nie odpuszczą ...
Ale w ogóle to polecam studia - rozwiązanie chyba najbardziej korzystne - bo nie idziesz do woja, a i zyskujesz wykształcenie. Malowanie sobie na twarzy obrazków nie jest dobrym rozwiązaniem ;-)

Pozdrawiam - kocur !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tatuazu to nie zwracaja na to uwagi.ja mam wytatuwane cale plecy,noge od kostek do uda(ze wszystkich stron) bardzo ciezka alergie(latem tragedia na wykopkach:/) i dostalem kat. A.
sam sie ukrywam ale naszczescie sie ucze znowu:)
pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie