Skocz do zawartości

Propozycja zmian regulaminu forum


jacek1

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z wycinaniem i przenoszeniem wątków związanych z oceną jakości Odkrywcy", proponuję zmiany w regulaminie głównego forum, przez wprowadzenie dodatkowych zapisów:
-na głównym forum nie wolno wypowiadać się krytycznie na temat treści Odkrywcy" i jakości zamieszczenych artykułów
-wypowiedzi dotyczące Odkrywcy" mogą być tylko pozytywne, chwalące wysoką jakość czasopisma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem przeciwny takim punktom w regulaminie, wypowiedzi krytykujące mogą wpływać na jakość Odkrywcy - redakcja zna oczekiwania czytających , a pozatym zakaz krytykowania to coś mi to pachnie poprzednim ustrojem, kiedy wolno było mówić tylko dobrze o PZPR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Romel, to była ironia... ;-) Każdy wie co i jak. Ja jestem za - przynajmniej oficjalnie będzie wiadomo, że miesięcznik nie podlega krytyce. :) (Na forum głównym)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj teraz uważnie kolego jacek1

Podaj dokładnie jaki wątek związany z redakcją został usunięty. Rzucasz oskarżenia bez żadnych podstaw.
Polecam przegląd starszych wątków, uwagi" czytelników nie były kasowane i są ogólnodostępne. Redakcja bierze uwagi czytelników do serca ale żadna zmiana nie może byc wprowadzona a poczekaniu"

Jeżeli masz uwagi co do treści gazety napisz konkrety lub napisz e-mail do redakcji i nie oczekuj że wszystko zostanie rzucone bo Ty tak chcesz.
Skoro 10 osób chce działu o wykopkach, kolejne 10 osób o odznaczeniach a 10 osób o sztolniach to który dział jest ważniejszy? z 30 osób zawsze conajmniej połowa będzie niezadowolona, ale nie oznacza to że ta połowa ma obrzucac jajkami redkację.

Każdy myśli tylko o swoich zainteresowaniach. Założenie jest proste, to jest gazeta, jeżeli Ci sie podoba kupuj, jeżeli nie to nie kupuj. Inny artykuł niż po Twojej myśli w gazecie nie oznacza że mordują Ci rodzine i tak musisz reagować.

To o co tak gardłujesz to wątek ktory został przesunięty do działu Towarzyskie. NIE USUNIĘTY.

I znowu śmiecisz na głównym forum. Tragizm Twojego postu po prostu powala. No jak tak można przesunąć wątek, no skandal, po prostu zamach na wolność osobistą.
Jeżeli chcesz załatwić jakąś prywatna sprawę zapraszam na priv, jeżeli chcesz zbawić tym ludzkość skoncentruj się lepiej na dyskusjach związanych z profilem forum i napisz cos mądrego np. o Wrześniu.

Od teraz każdy wątek o redakcji czy nie o redakcji, o polityce, nazizmie i innych tematach rokujących jako rozwojowe do kłótni będą przesuwane do działu Towarzyskie. Forum główne ma pozostać czyste i nie zaśmiecone tym co nie powinno sie tam znaleźć. Jest wiele osób które nie interesją sie monetami, rekonstrukcjami, sprzętem. Nie interesują ich spotkania ani książki. I niech dział główny pozostanie dla nich miejscem źródłem ciekawych informacji. Bez śmieci, polityki, oszołomstwa.

Redakcja nigdy nie bała sie krytyki. Ale konstruktywnej krytyki. Konkretnie bez zbędnych emocji.
Naskakiwanie na gazetę i redakcję za przeproszeniem g. da oprócz nieciekawej atmosfery. Dopiero konkretne posty tak jak udało się to zrobić w jednym z wątków, gdzie ludzie na spokojnie zaczęli przekazywać swoje uwagi daje efekt.
Wiele z cennych uwag już zostało wziętych pod uwagę przy kolejnych wydaniach.
W redakcji nie siedzą kretyni którym zależy na jak najszybszym położeniu" gazety ale na zwiększeniu jej sprzedaży. A sprzedaż jest najlepszą oceną zawartości gazety.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie zaraz moderatorem.Moze być na przykład członkiem z ramienia lub Głównym krzykaczem i zadymiarzem.Jeśli nie to to na przykład mogę być na tym wątku wolnym strzelcem.A swoją drogą to miło że masz o mnie takie zdanie.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Bocian
Nie rzucam oskażeń bez podstaw, wczoraj zniknął wątek, w którym zapytałem, dlaczego dyskusja o jakości artykułów w Odkrywcy" została przeniesiona z głownego forum. Jest to fakt, ktos zresztą się jeszcze w nim wypowiadał.
Nie obrzucamnikogo jajkami, nie myślę tylko o swoich zainteresowaniach, po prostu przedstawiłem swoje odczucia po przeczytaniu lutowego numeru Odkrywcy", jak zresztą okazało się, nie tylko moje.
Moje wypowiedzi dotyczące O" nie mają żadnego zabarwienia. Ja na nikogo nie naskakuję, po prostu uważam, że jakość niektórych artykułów jest bardzo zła. Są słabo opracowane, źle" się je czyta.
Uważam, że od czasopisma o zasięgu ogólnokrajowym, o cenie nie wspomnę, można wymagać więcej. Gdybyś dokładnie przeczytał moje wypowiedzi, to zauważyłbyś, że sam doszedłem do wniosku, że O" nie jest czasopismem kierowanym do mnie i nie mam do nikogo o to żalu.Po prostu go nie będę kupował.
Zastanowił mnie natomiast fakt, i dałem temu wyraz, że na forum głównym toczone są dyskusje na temat różnych artykułów, z różnych mediów, natomiast przeniesiony został wątek o treściach zawartych w O". Moim zdaniem dyskusja, a nie jak sugerujesz kłótnia, na temat O" zasługuje na to aby być na forum głównym bo to jest właśnie forum Odkrywcy. Zresztą zauważ, że niezbyt kulturalną dyskusję zaczynają właśnie obrońcy treści O" a nie ich krytycy.
I jeszcze uwaga na koniec, ja nie czynię pod twoim adresem osobistych uwag, więc oszczędź sobie osobistych wycieczek do mojej osoby.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiste było pytanie publicznie na forum podane w ten sposób, zarówno pierwsze jak i to. Wystarczyło napisać e-mail. Nadal nie wiem czemu miało służyć

Jeżeli rozróżniasz różnicę między usunięciem a przesunięciem to dobrze. Nie ukryłem go, nie schowałem, nie zmieniłem.

Zrozumiałbym gdybyś wcześniej nie znalazł tego wątku na Towarzyskich, mógłbyś sądzić że faktycznie został usunięty.
Ale przesunięcia nie uważam za ucieczkę od tematu. Otrzymuje sporo informacji e-maili od ludzi że mają dość dyskusji o polityce, nazistach, prania brudów i kłótni.

Dlatego będziemy chronić dział główny po to żeby każdy znalazł coś dla siebie niekoniecznie przy tym przewalając setki zbędnych postów.

Masz prawo do własnej opinii gazety i ja w to nieingeruje.
Pisz co chesz.

Tutaj sprawa się tyczy sytuacji którą rozpętałeś. I nie zgodzę się że niezbyt kulturalną dyskusję zaczynają obrońcy O. Widać od niedawna i niezbyt uważnie śledzisz forum O.

I ten wątek również jak widzisz znalazł sie w Towarzyskich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie