Skocz do zawartości

Zeby wszystko bylo jasne


Piorek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
odpowiem chętnie
otóż mój nick jest dziełem przypadku - trochę prowokującym ale bez żadnego podtekstu. dulszczyzna z moim zdaniem nie ma nic wspólnego. Jednakże uważam, że na sprawę należy spojrzeć globalnie. Donoszenie do instytutów żydowskich szkodzi nam wszystkim gdyż wykorzystać to mogą do swoich partykularnych interesów nie zaś po to by młodemu lekko skrzywionemu człowieczkowi jakąś karę dać za jego fascynację armią niemiecką i ideologią lekko mówiąc idiotyczną, o czym wszyscy wiemy. Natomiast uważam, że takie sprawy należy załatwiać we własnym gronie - możemy go wykluczyć ze środowiska i to zapewniam was wystarczy i da do myślenia. Piorek nie wsadzą go do więzienia bo nic jeszcze nie zrobił za co mogliby go tam wsadzić, ale jak pisałem wcześniej użyją to przeciwko nam Polakom. Natomiast łatwo przychodzi Ci wsadzanie kogoś do pierdla !!! - byłeś tam kiedyś ? nie sądzę i gdybyś był tam chociaż jeden dzień to zapewniam cię, że wylądowałbyś w celi z pedofilami i innymi takimi przyjemniaszkami bo donosiciele właśnie z nimi przebywają.
Najlepszym rozwiązaniem jest usunięcie tego całego tematu z forum a koleżkę miłującego ss po prostu wywalcie stąd i już.

Pozostawiam pod rozwagę administratorom

pozdrawiam fdj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps.
Jasne myślę że lepiej byłoby przetrzepać mu skórę niż donieść na niego policji bo to jest poprostu obrzydliwe. Natomiast wielu z nas łamie prawo na codzień i co ?
który z nas ma zezwolenie na poszukiwania z wykrywaczem ???

pozdrawiam FDJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Jeżeli chodzi o poszukiwania z wykrywaczem, to GKO ma zezwolenie.
FDJ: wiele razy próbowaliśmy posprzątać różne brudy we własnym gronie i nic z tego nie wyszło.
Ja osobiści jestem za tym by łamiących prawo ścigać (oczywiście bez teatrów absurdu), bo przymykając oko na takie rzeczy możemy doczekać się o wiele gorszych rzeczy. Zresztą znasz historię, to zapewne wiesz (jeden z wielkich ideologów komunizmu powiedział, że narody nie wyciągające wniosków z własnej historii, są skazane na jej powtarzanie...i miał w tym względzie rację).
Pozdrawiam
Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie prawdziwi nazisci rasiści i inni tym podobni nie zaglądają na takie forum, bo mają ciekasze według siebie sprawy niż czytanie o franku co wykopał chełm z dziurą, wolą pujść na ulice i poszukać czarnego" aby zgasić na nim peta lub nawyzywać go od aswaltów.
Donosy na kogokolwiek w tym forum nic dobrego nie przyniosą, poza tym że częściej zacznie zaglądać tu policja i będzie więcej wątków typu kolejny wpadł" Panzerowi nic nie zrobią, nie pisał otwarcie że jest nazistą/rasistą/itd i tępi żydów, czarnych czy zielaonych z marsa, zato bardzo prawdopodobne jest że na zachodzie pojawią się artykuły o tym że w polsce są naziści i siedzą i piszą na takim forum jak Forum Odkrywcy.
pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FDJ, kim jestes ze masz prawo osadzac o winie i wymierzac sprawiedliwosc? Kto nadal Ci takie prawo? Martwisz sie o nas Polakow srajac (przepraszam) tu gdzie spisz?! Jezeli w USA, Polsce czy gdziekolwiek indziej ktos zacytuje te posty, poda zrodla zobaczy stanowcza reakcje wiekszosci forum, to jakis wstyd? Bedziemy odstawac od ormy" wizerunku Polaka?
Piszesz ze jestes tu nowy (w co watpie), proponuje Ci pobawic sie chwile wyszukiwarka w roznych dzialach forum patrz co moze zrobic admin i moderator poza pocieciem i zablokowaniem watku, moze wtedy zrozumiesz tak radykalne dzialania.
Prosze, jesli dalej masz ochote zajac jakies stanowisko w tej sprawie zapoznaj sie sie z nia dokladnie dopiero potem rozwazaj o mojej moralnosci.
Pozdrawiam
Piorek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak myślałem nie zrozumiałeś Piorek i więcej wysilał się nie będę bo to daremny trud. A narobiłeś w gacie sam i poza donosicielstwem nic innego nie przyszło Ci do głowy. A jeżeli myślisz że oni podejmą temat całościowo to jesteś w wielkim błędzie i jak widzę jesteś politycznym ignorantem. A kim jestem ? a na cóż Ci ta wiedza jest potrzebna ? do następnego donosu ?
Jeszcze raz proponuję adminom wyciąć cały ten temat.

pozdrawiam FDJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FDJ, widze ze Twoj monopol na rozum i doswiadczenie zyciowe oparte jest na silowym sposobie rozwiazywania problemow, zaden argument piescia nieprzekonuje Cie juz, nie mi osadzac czy jest to wynikiem kontuzji doznanej podczas tego typu zeczowych" dyskusji.
Pytanie kim jestes?" zadalem retorycznie (to znaczy ze nie chce wiedziec) sam sobie na nie odpowiedz.
Brzydzisz sie donosicielstwem"? Wiec ok! Przestaje z Toba dyskutowac!
Zycze wielu sukcesow na drodze perswazji.
Pozdrawiam
Piorek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piorek, niestety koledzy maja racje. Jak juz tak Ci zalezalo aby ukrocic sprawe Panzera i jego kumpli to trzeba bylo to zalatwic w naszych urzedach. Donoszac do ambasady innego panstwa dostarczasz tylko kolejnego argumentu, ze my wszyscy tu nad Wisla jestesmy antysemitami. To nie przypadek, ze niemieckie obozy dzis nazywane sa polskimi a w UE przypisuje sie je faszystom i nazistom. Zwykla hipokryzja i deal Adenauera z lat 50-tych. Bardzo naiwny jestes myslac, ze ewentualne publikacje w tej sprawie pokaza inne postawy na tym forum. Pokaza TYLKO posty Panzera i podobne. O Tobie nikt nie wspomni. Choc ja rozumiem skad Twoj pomysl... Wildstein tez podobno chce dobrze.
A swoja droga droga, czy jesli napisze, iz ABSOLUTNIE nie zgadzam sie np. z tym co jest o nas Polakach napisane w ksiazce Sasiedzi" czy chocby ostatnio wydanej Pamiec" - to tez przypiszesz mi antysemiztyzm i podkablujesz do Izraela? A ja sie wlasnie nie zgadzam z teoriami powszechnymi wsrod czesci Zydow, ze my mielismy lepiej, ze nas eksterminacja nie dotyczyla, ze nie jest prawda masowa wspolpraca zydow z aparatem radzieckim na terenach wcielonych po Wrzesniu 39' do ZSRR, ze jak juz to bylo to spowodowane i tak lepsza sytuacja Polakow niz Zydow, obrzydzenie we mnie budzi zamieszczanie w jednym ciagu po sobie mapek NIEMIECKICH obozow koncentracyjnych i wykazu miejsc pogormow ludnosci zydowskiej przez Polakow, a juz zupelna paranoja jest wstyd w uzywaniu samego slowa ZYD. Jakby to bylo jakies tabu, jakby ruszenie tego tematu bylo rownoznaczne z antysemityzmem.
Co do samego forum i sposobu jego moderowania. Osobiscie dwa miesiace temu na priv. pytalem sie Bociana czy nie bierze pod uwage problemu Panzera i elektrykow. Za pyskowki z tym niewydarzonym milosnikiem pradu to Bocian mnie zagrozil banem. Od dluzszego czasu tylko obserwujac forum uwazam, ze zachowanie Bociana nie ma nic wspolnego z pilnowaniem dobrych obyczajow. Ja wrecz odnosze wrazenie, ze tacy jak Pancer mieli znacznie wiekszy margines tolerancji. Nie rozumialem i nadale tego nie rozumiem, ze reakcja (nawet ostra) na jawnie faszyzujace wypowiedzi w imie hipokrytycznie pojmowanego spokoju moze byc napietnowana. I w efekcie Bocian i Odkrywca moga miec klopoty. Nie cieszy mnie to ale moim zdaniem dzielnie sami sobie na to zapracowali. I niech nikt nie liczy, ze sprawa przyschnie. Moj scenariusz przewiduje ukazanie sie analizy Odkrywcy pod katem zawartosci pisma. I ta ilosc arykulow o mundurach, odznaczeniach, broni - wszystko niemieckie - tylko wzmocni ewentualna alepke" antysemickiego wydawnictwa gromadzacego w Polsce wyznawcow sprawcow Holocaustu.
Moje gratulacje, Bocian...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krecio-ple,ple,ple,czegoś się naczytał że jesteś tak nakręcony.W imię pojednania i ukrucenia w/w bezowocnych wywodów,proponuję bezwzglednie skazać (zaocznie) Ob.Panzera na 10 lat przymusowego pobytu w Kibucu,a jako nadzorce prawidłowej resocjalizacji proponuję Kol. krecia.
Pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemniej jednak krecio nie będzie Ci szkoda naszego Panzera jak wpadnie w ręce Żydowskich demagogów i przekręcaczy stosunków Polsko-Żydowskich".A biedny Piorek pewnie dostanie w nagrodę od Polskich władz roczny darmowy kurs bezbolesnej denuncjacji w wiosce Pawlika Morozowa(nazwiska niestety nie jestem pewny).
Pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja może z troszkę inną sprawą, ale czytam w prasie, no i oczywiście na tym forum wiele wypowiedzi o zbrodniach dokonanych na Żydach w czasie wojny na terenach Polski. Zastanawia mnie ciągle, dlaczego nikt nie pisze, że to byli obywatele polscy pochodzenia żydowskiego. Przecież to byli obywatele naszego kraju i dla Polski to też była duża strata. Przecież wtedy nie istniało państwo Izrael więc Żydzi mordowali w Polsce byli obywatelami naszego kraju. Może w ten sposób przedstawiona sprawa, wielu Polakom pomoże spojrzeć w inny sposób na Holocaust.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Piorek widzę że wstydzisz się tego co zrobiłeś i słusznie - wnioskuję to po tym co piszesz, a piszesz bzdury o monopolu i innych takich bzdetach. Nic nie usprawiedliwia tego co zrobiłeś i próbujesz mnie sprowokować w tak nieudolny sposób - wysil się chłopie ! wstyd. Osobiste wycieczki nic nie pomogą !

FDJ

ps. nie zapomnij donieść :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jak fajnie!!! To juz jestem antysemita jak widze??? Co za glebia analizy koledzy... BTW, Talmud oznacza PRAWO. W Polsce od tego mamy kodeksy. I to jak na razie w zupelnosci wystarczy. No, choc moze nie dla wszystkich. Ortodoksi niewatpliwie przed kodeksem wymienia Pismo. W Izraelu (dla przypomnienia) glowne zrodlo wiedzy o dobrym i zlym.
Dzieki serdeczne za sklasyfikowanie. Co prawda nie studiuje pilnie dziel Romana (Dmowskiego, oczywiscie), smieszy mnie tez ten wiekszy Roman, a nawet czasem przeraza. Na antypodach sa tez wielebni z Gdanska i Torunia. No, ale jak widze zgodnie z moimi obserwacjami uzycie slowa Zyd nie na kleczkach wystarcza do szufladki. A nie mozna tak normalnie? Z tym sie zgadzam, a z tym nie, a to potepiam? Czytac trzeba. I myslec zanim wsadzicie kogokolwiek na swoje polki.
A gdyby szanowni koledzy troche czytali, to cytujac klasykow radzieckiej szkoly pedagogicznej wiedzieli by, ze nie Pawlik a Pawka. Poemat pedagogiczny" sie klania i nie ma klopotow z erudycja.
I moze zanim zaczniecie tego typu jazdy" to zastanowicie sie czy czasem zbyt szybko Wam do glowy latki nie przychodza. Kreatury w typie elektrycznych wielbicieli" brzydza mnie tak samo jak Was. Roznimy sie niestety w pomyslach na zalatwianie takiego problemu. Przyklad owego Pawki pasuje az nazbyt czytelnie do donosu w ambasadzie.
pozdr.
krecio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacku1,
ja pojde dalej niz Ty. Dla mnie to nie ma znaczenia czy mordowani byli Zydzi czy Polacy zydowskiego pochodzenia czy jeszcze ktokolwiek inny. To przede wszystkim byli ludzie. Inne klasyfikacje daja wlasnie pozywke dla dzisiejszych rasistowskich wycieczek".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam ten wątek i częsci z was sie dziwię.
Moim zdaniem,jesli admin forum nic nie robi(a była możliwość bana lub blokady) w przypadku gdy ktoś porównuje cyklon z inhalacja i mówi o humanitarnych komorach gazowych,to ktos musiał cos zrobic.
Bo nic nie zmnieni faktu,ze ktoś złamał prawo i to podpadło pod dwa artykuły z kodeksu karnego.
Jak sie pisze cos to trzeba brac za to odpowiedzialność.
Wolność słowa,a łamanie prawa to dwie rózne rzeczy.
I popieram działanie Piorka.
A jesli bedziemy przymykać oczy na takie sprawy to staną sie powszednością,a tego chyba nikt nie chce.
I ostatnie zdania:
Krecio,to,że nas postrzegaja za antysemitów to nie wina tego co chce to ukrócić(czyt.Piorek)tylko takich co piszą o tym,ze smierc w obozach była przyjemna jak inchalacja i humanitarna.
Nie zapominaj kto tu takie rzeczy pisał,a kto sie temu przeciwstawił.
Gorzej by chyba było,jakby ktoś tu zajrzał z medii i zobaczył,że na takie wypowiedzi nie ma reakcji,nie sądzisz?
pozdrawiam
Monti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie