Skocz do zawartości

co o tym myślicie?


cromags

Rekomendowane odpowiedzi

A ja myślę, że po trzykroć NIE takim tematom, po trzykroć TAK za likwidacją tego wątku
(co sądzę na temat artykułu to moja prywatna sprawa, poza tym pełno tego jest w sieci i jak ktoś chce to sam znajdzie, ale jestem za zaprzestaniem sworów i waśni na tym forum ze skutkiem natychmiastowym)
Niezbyt pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi iemcami" toś się wydurnił. A tak poza tym to jest pogląd jakiegoś historyka, poczytajcie inne tematy na jego stronie. Kiedyś przeczytałem inny jego artykuł, który mi się niezbyt podobał, mianowicie wybielał cudzoziemskie SS. Wiadomo, o holokauście się nie rozmawia bo to mało polityczne w naszym Kraju-temat zostawmy, nie chodziło mi o dyskusję o nim tylko o rewizjonizmie w ogóle historii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, odpuszczam. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz, mianowicie my chcemy prostować historię na zachodzie, domagając się np. uznania zasług Polaków broniących WB czy uznania zdobycia Monte Cassino przez nas, ale jak ktoś nam coś chce prostować to okazuje się, że my wszyscy jesteśmy najlepszymi historykami i najlepiej wiemy jak nasza historia wyglądała i nie dopuszczamy do siebie innych głosów. Leję na te artykuły pod podanym linkiem, ale może warto się zastanowić skąd autor czerpie wiadomości. Niepotrzebnie zarzuciłem ten o holokauście, mogłem wybrać inny, może Wasze reakcje byłyby lekko odmienne.
PS 1. MK ja pozdrawiam
2. opolskie nie, to niektórzy ludzie spod Opola po latach przypomnieli sobie o niemieckich korzeniach i o nich się słyszy, samo Opole jest zamieszkane prawie w 100% przez repatriantów zza Buga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie