Skocz do zawartości

Strategie


MaTi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

Wszystkie czesci Pancer General a szczegolnie PG1 w ktora do konca zycia sie bede zagrywal :) Close Combat (szczegolnie czesc III) no i Eastern Front ( z minusem malo realistyczne niszczenie jednostek innymi slowy dwa lata rozwala sie jeden pluton piechoty :) )


Z powazaniem vonadamski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na Close Combat ? jest tu moze więcej miłosników tej serii ? Jesli tak może by założyć osobny wątek bo moim zdaniem jest o czym dyskutować ;). Wszystkie częsci plus mody... ;) 'Kupa' dobrej dobrej zabawy !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie dane mi było jeszcze grać w tego moda. Omi jak przyjadę wpadne do Ciebie ;).
Z mojej strony to polecam szczególnie do CCV - GJS (Gold-Juno-Sword), do CCIV - BoBVet mod (dla masochistów i hard-core'owców) no i bardzo fajny klimat jest też w 'Winter War' do CCV - wojna radziecko-fińska (mówią po fińsku!! ;)).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swojego czasu duzo pogrywalem w CC. na poczatku bylo CC2 jeszcze na macu. a potem zaczela sie cala reszta choc niedane mi bylo grac w 3. pozdrawiam. i chyba odnowie stare znajomosci z CC :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie