Skocz do zawartości

Nowe Forum


KudłatyHD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Moim zdaniem obecne forum jest zbyt proste, i nie ma dużo przydatnych opcji.
Czy Administrator ma zamiar wymienić je . Denerwuje mnie , że nie przychodzą na maila informacje o odpowiedzi kogoś w temacie. Nie zawsze mam czas aby przeglądać wszystkie tamaty w których się wypowiadałem czy jest już coś nowego.
Z góry dzięki.
Przykład fajnego forum to www.browar.biz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, a ja uważam że obecne forum jest naprawdę dobre, a jego dobroć polega właśnie na prostocie! nie wiem czy z tymi mejlami to dobry pomysł bo, powiedzmy ktoś od jakiegoś czau dyskutuje sobie na forum, brał udział w wielu dyskusjach poruszył wiele wątków... i gdyby miał dostawać mejla za kazdym razem jak ktoś coś napisze to miałby ich powiedzmy 30 dziennie... a to nic miłego czyścić skrzynkę. Mi osobiście jeszcze nie zdarzyło się zapomnieć sprawdzić czy pojawiały się jakies nowe głosy w burzliwej dyskusji jakich na forum jest wiele;) A jak ktoś ma problemy z pamięcią polecam bilobil :)
.pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie jest to dobry pomysl, szczegolnie dla tych co chca dowiedziec sie czegos konkretnego, dzieki temu nie trzeba codziennie odwiedzac strony. aczkolwiek powinno to dzialac na zasadzie dobrowolnosci tzn zaznaczamy odpowiednia opcje przy kazdym z watkow ktore poruszamy.

jeszcze mozna by zastanowic sie nad automatycznym logowaniem uzytkownika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam
mozecie mowic co chcecie mi osobiscie to forum jaknajbardziej pasuje, zawsze znajde to czego akurat szukam.

do Megakura - do szwedania sie po sieci uzywam Firefox`a i tam jest zapamietywanie hasel - wystarczy qwejsc na forum i kliknąć OK - i jestes zalogowany (bez zadnego wklepywania).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- funkcja pokazywania kto jest aktualnie na forum jest zbędna
- automatycznego logowania jak na razie nie będzie
- automatycznego wysyłania e-maili również nie będzie, to chyba najbardziej irytująca funkcja phpBB

Miałem swego czasu ambicje wprowadzić jak najwięcej działów i wodotrysków ale użytkownicy sami mnie wystopowali.
Siłą właśnie jest prostota, bez avatarów, migających lampek, sztucznych podziałów i innych upiększaczy.

Przeniosę ten wątek do działu towarzyskie. Nie zaśmiecajmy bez powodu głównego działu. Ma pozostać czysty, bez ogłoszeń, bez zaproszeń, bez postów nie w temacie poszukiwań.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie będzie rozszerzonego profilu użytkownika.
To nie forum o kolejarstwie, część postów jest na granicy łamania prawa poprzez nieżyciowe prawo i ustawy. Dlatego dział poznajmy się i forum to dwie odrębne nie powiązane ze sobą rzeczy. Jeżeli ktoś chce zachować anonimowość ma do tego prawo. Dlatego również w czasie rejestracji w serwisie nie ma obowiązku podawania żadnych danych oprócz adresu e-mail.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie