Skocz do zawartości

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Świata 2005


Piorek

Rekomendowane odpowiedzi

Bocian przesadzasz, sama wykrywka trudno zyc;)
Mamy watki o naj naj granatach, pojazdach i giwerach a kto wedlog Was jest najlepszym kierowca z WRC?
Obstawiam:
mistrz nad mistrzow - Carlos Sainz
godny nastepca - Sebastian Loeb
Kto nastepny?
Pozdrawiam
Piorek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Ja również interesuję sie rajdami, równiez polskimi. A żeby nie było zupełnie bez związku z naszym forum to zapytam - Gdzie w Polsce są najlepsze odcinki specjalne? Oczywiście w Górach Sowich. Kto nie zna słynnych patelni w Walimiu! Niektóre OS przebiegaja zaledwie kilkaset metrów od podziemnych kompleksów (Jugowice, Osówka). Ja często łączę interesujace z interesującym i w przerwie między OS lubię pospacerować po jakiś nowych miejscach w lesie.
pozdrawiam
ZGR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie niezachwianym mistrzem jest demoniczny leśniczy z Nieporętu i jego sztański wehikuł ( vide : http://www.odkrywca.pl/pokaz_watek.php?id=146970#147091 )

Pozdrawiam !

P.s. Hołek może mu koła pompować .... ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
dzis o 23.10 na TV4 jest relacja z Monte Carlo, dla zachety kilka fotek ze strony Citroena:)
Pedzaca Xsara, juz slusze ten gwizd turbiny, strzaly podtrzymania, czuje zapach spalin i goracego silnika... Piekne auto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piorek
a znasz film ClimbDance z Ari Vatanenem i Peugeotem 405 T16. Jeśli nie to gorąco polecam, rewelacja: http://www.geocities.com/nosro/climbdance/ kiedyś była wersja 70MB ale obecnie chyba tylko 7MB.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, jutro bede ogladal:)
Mam kupe fotek zrobionych na rajdach - auta, rajdy terenowe oraz duzo zdjec zrobionych od kuchni" rajdu ktory pomagalem organizowac:) Jak Bocian pozwoli troche zasmiecic forum a Wy chcecie je ogladac dajcie znak.
Pozdrawiam
Piorek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie