Skocz do zawartości

Opole-szukam kopiących


cromags

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 196
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 5 months later...
  • 4 weeks later...
ja mam w Niedziele czas wieć można by było skoczyc na Turawe ale co do działaj wojennych to nie słyszałem zeby cos si edziało wielkiego wiem tylko tyle ze moj znajomy znalazł stanowisko flaka pełno metalowych łusek zgnitych ,2 znalazł tylko z mosiadzu ,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od dłuższego czasu planuje się wybrać w miejsce wilczy dół z niem.Wolfsschlucht .Jest to 30km od Ozimka jest to tunel wydrążony w skale , prawdopodobnie tunel prowadzi miedzy dwoma zamkami ,w tym miejscy zbójnicy napadali na kupców tunel ten ma pare set lat.Z tego ci mi wiadomo wielu już tam szukało ale czy coś znalezli to nie wiadomo,gdyby ktoś byl chętny to pisac nie koniecznie możemy cos znalesc ale warto prubowac ,a może akurat jakas monetka sie znajdzie w tunelu :).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim zabierzecie się za kopanie to proponuję poświęcić czas na elementarną edukację, bo wstyd że nie masz pojęcia jakie przypadają na dzień 15 sierpnia święta i nie są to jak nazwałeś jakieś tam świętą".
Tak więc dla Twojej informacji i innym niedoinformowanym przypominam, że w dniu 15 sierpnia jest Święto Państwowe i Kościelne związane z rocznicą Cudu Nad Wisłą (Święto Wojska Polskiego), Święto Wniebowzięcia Maryi Panny i Matki Boskiej Zielnej.

Tak więc najpierw do książek a potem do kopania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święto owszem ,jest ale to nie powód żeby siedziec w domu i mówić a dziś nie moge nigdzie iść bo jest święto ,kopanie to nie grzech ,ani praca ,ani nikt nas nie widzi ,to poprostu relaks i oderwanie sie od szarej rzeczywistosci ,wykopując starą monetę nagle cofamy czas do tyłu i wyobrażamy sobie jak to było kiedyś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja nie insynuuję Wam siedzenia w święta w domu choć widzę że nie macie zielonego pojęcia jakie ważne święta przypadają na dzień 15 sierpnia. I tak dla Pana wiedzy cytuję sobie tu napisałem "jakieś tam święto to nie znaczy, że nie wiem czemu i z jakiej okazji mam wolne od pracy, a nie musisz nam tu wypisywać od najświętszych." to radzę że przede wszystkim ten dzień jest świętem nie dla tego rodzaju kmiotków, którzy poigrywają z tym dniem. Radzę więc zgłębić swą wiedzę bo wstyd a do łopaty każdy może nawet po zawodówce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie