Skocz do zawartości

Opole-szukam kopiących


cromags

Rekomendowane odpowiedzi

Po zakulisowych konsultacjach temat spotkania wygląda następująco:
Jeśli ktoś chce się spotkać i porozmawiać o swoim hobby, poznać ludzi, którzy mieszkają niedaleko i mają podobne zainteresowania i pasje to będzie taka możliwość w najbliższą sobotę 4 lipca.
Z ludzi dyskutujących wychodzi mi taki trókąt Opole, Ozimek, Strzelce Op. W pierwotnych planach nie miał być to wielki zlot a spotkanie ludzi mieszkających niedaleko siebie. Mam nadzieję że tak to się potoczy.

Jeśli kogoś interesują wyłącznie tematy - gdzie kopać? - to nie ten adres i szkoda aby tracił paliwo na dojazd.

Spotkanie odbędzie się niedaleko Strzelec - w stronę Opola o 9 rano. Chętni proszę o zgłoszenie swojej osoby na forum lub do mnie na priv. O dokładnym miejscu spotkania powiadomię każdego chętnego pocztą @.
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 196
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Siemanko Panowie !!
Jeżeli to nie tajemnica i spotkanie doszło do skutku to uchylcie rąbka tajemnicy czy frekwencja dopisała, czy skończyło się tylko na pogaduszkach i browarku czy jakieś działania w terenie się odbyły ?? I czy planujecie jeszcze jakieś spotkanko w niedługim czasie ?? Ja jestem z Opola i bardzo się nakręcałem żeby wziąć udział w spotkaniu , ale niestety złośliwość rzeczy martwych była górą, posypało mi się trochę zawieszenie na naszych nieszczęsnych, polskich drogach i niestety mój środek transportu trafił przed weekendem na warsztat.
Serdeczne pozdro...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam
ja równiez stałem sie posiadaczem sprzetu szukajacego (mam kanarka 250) tez bym sie chetnie z kims na poszukiwania skarbow wybral :) ... samemu jakos tak nieswojo. Jezeli ktos ma ochote to ... moze razem poszukamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mnie interesuje frekwencja jaka była, a no i ja dodam od coś siebie, że też się męczyłem w tym czasie nad jedną rzeczą martwą" i ożywiałem starego poczciwego ROMETA po wielkim zastoju ... odpalił ;]

To może jakieś spotkanie w Opolu ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
Czesc jestem z Opola i interesuje mnie temat przeprawy Rosjan przez Odre znam troche te okolice i widzialem ze w lesie za Narokiem chodzila grupka kopiacych mysle ze to moze byc ciekawy temat jestem poczatkujacy wiec szukam chetnych na jakis wypad w te strony jesli jest wogóle sens prosze o jakies podpowiedzi i informacje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
Siema widze ze na forum niema zbyt wielu ludzi ale mam male pytanie czy w Opolu jest jakis klub poszukiwaczy czy mozna sie z kims umówic na wypad ? I jeszcze jedno chce kupic Proxime i nie wiem czy jest taka dobra jak o niej pisza prosze o pomoc i mam nadzieje na odzew.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć to wszystko zależy od mamy natury (ponoć weekend ma być bardzo kiepski i mokry), a jeżeli chodzi o pogranicze to co Was interesuje?
Jeszcze więcej informacji na temat pogranicza ma voytaz.
Byle do wiosny...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie