Skocz do zawartości

Opole-szukam kopiących


cromags

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 weeks later...
  • Odpowiedzi 196
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
witam
Co do tego czy są ludzie kopiący w Opolu to nie mam wątpliwości. Post jest w miarę świeży i może nie wszyscy zdążyli go przeczytać. Pewnie siedzą zaszyci w okopach i ziemiankach :-)
I wcale nie ma się, co dziwić, bo ostatnio na forum jest straszny zastój i wieje nudą.
Przyczyna jest prosta aura za oknem jest do kitu i w miarę poprawiania się pogody forum zacznie ożywać na nowo.
Ale troszkę odbiegłem od tematu.
Podobnie jak miro5671 powiem tak skoro nie ma tam ludzi zakręconych tak jak Ty może odwiedzisz nas w Brzegu. Planujemy ognisko na 5 lub 6 marca 2005r. Zapraszamy już dziś.
pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
chlopaki- podobno jest tam czolg- takich slow slyszalem juz pare. jesli ustalisz ze jest, to musi ktos ci powiedziec, okreslic miejsce. musisz miec jakis sprzet ktory ci go zlapie , chyba ze jest plytko.
ja juz swojego- podobno tam jest czolg- szukam 2 lata.
teren ma 2x3 km. uzbojcie sie w cierpliwosc haha.
pozdrawiam, chetnie sie przylacze na jakies kopanko w miare mozliwosci czasowych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA: jesli ktos wybiera sie na wykopki z kudlatym to musi wziac poprawke czasowa ok.30 min do godz. ze wzgledu na potrzebe wiazania butow kolegi, co do dzisiaj mu sprawia problem. karta przetargowa w tym problemie moze byc szesciopak browca, co powoduje ze kudlaty ubiera buty na rzepy :)) pozdro dla kudlatego od kluczborka. jeszcze tylko pieprzona obrona i jestem do dyspozycji na ponowne integrowanie sie z butelka w zlotym s.
pozdro tomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie