Skocz do zawartości

Koszalin vol. III


wojna1939

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam pojęcia jaka to łopatka ale chyba taka jak W. A dostałęm właśnie nowy namiar na łopatki z wyprzedazy po 5 zł ale nawet ich nie widziałem.
A to ognisko się odbyło ostatecznie??? Nikt mnie nie poinformował.
Dostałem maila od tego gościa ze Sławna. Omen zapomnialeś o nim????
Pozdrawiam L.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 494
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Chwała,

jakies relacje z ogniska?
Co do saperek to pisałbym się na jedną, pod warunkiem, że można obsadzić długie stylisko (tak to sie chyba nazywa).

Druga połowa mojej egzystencji - nie jest tak źle jak się wydawało. Wyjazd do sanatorium przełożony do czasu wyzdrowienia. Wyglądało to o wiele groźniej niż jest.

Kto chętny do czytania przygód Sayera? Oczywiście za przyzwoleniem L.

tymczasem tyle - M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, Bylem zweryfikować informacje i dokonalem zakupu kontrolnego. Za cenę 5 nabyłem (kolejną) łopatkę piechoty (jak woli Omen)z wyraźnymi śladami używalności bez pokrowaca. Polecam wszystkim zainteresowanym. Hurtownia Banbud na Strażackeiej.
Pozdrawiam L.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała,

L. (informatyku) - nie znajduję nic szczególnego w owym orzełku. Fotka troche nie wyraźna po zbliżeniu, więc tak do końca czężko to ocenić. Chwała Ci za czujność. Miej oczy i uszy otwarte.

Omen - Ty żyw? Jak sprawy motoryzacyjne? Mocno fijat się zawinął?

der K. - a co u Ciebie? Nie wierzę, że nie węszysz tu czy tam ...

Lu. - ... Wernera Holta T. I i III interesuje mnie. Czy moge liczyć na pożyczenie?

Czy spotkanie sobotnie byłoby realne? Dawnośmy się nie widzieli całą watachą ...

Tymczasem - bywajcie - M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !
Fiacina już prawie wyremontowana , ale tak się już przyzwyczaiłem do Gaza ...
W sobotę chętnie , ale zależy o której godz. , mogę mieć gości dlatego jak będzie rozsądna pogoda to chyba trzeba się będzie spotkać na wsi.
Pozdrawiam !
R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie
Wrzuciłem ostatnio na tapetę miejsca zapomniane przez Boga i ludzi ,czyli poniemieckie cmentarze.
Mam już kilka upolowanych...oczywiście z aparatem.
W większości przypadków ich stan jest godny pożałowania i wydaje mi się ,że lepiej by było dla Polaków żeby je całkiem zaorali".
To smutne...
pzdr der K.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała,

w/s spotkania: lajtowo, lajtowo. Rano w sobotę jadę do Łeby zawieść wujostwo - wrócę koło wieczora, a w niedzielę mam do zrobienia gazetkę i folder na ponidziałek więc ...
rozumiecie. Właśnie żona mi podrzuciła wycinek z Rzeczpospolitej o Gross Born. Jak obrobie to wstawię.

der K. może razem stworzymy mapę cmentarzy zapomnianych (poniekąd) przez ludzi ... część mam udokumentowaną fotograficznie.

Tymczasem - bywajcie - M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie