Skocz do zawartości

Koszalin vol. III


wojna1939

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 494
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Chwała,

poczekamy jeszcze na der K. żeby się wypowiedział. Czyli ew. będzie nas czterech. Też dobrze. Pomyślcie nad miejscem, czy w jakieś sprawdzone sie udamy czy zweryfikujemy coś nowego (a może jedno i drugie).

Bywajcie tymczasem - czekam na wieści - M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam
Pogadam z szefostwem ,na oko będę miał wolne od 9.
O 10 będę mógł wyruszyć. Ale to tylko na oko...
Mam nadzieję że na mnie poczekacie?
W najgorszym (odpukać) przypadku kończę pracę o 14 ;[
Pozdrawiam
der K.

kol.Raczek jeszcze bez wykrywacza?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała,

ok. tylko ok 10.00 muszę podskoczyć z Pitkiem do urzędu skarbowego. Potem już tylko ... no wiadomo. Gdzie? Nie wiem jak u mnie będzie z kasą na paliwo, więc trudno mi teraz co kolwiek zadecydować. Pójdę na skróty. Zdaję się na Was. Ławizna co? Jutro się określę co do ilości płynu w baku mojej lodówki, który to płyn pozwala na przemieszczanie się dalej lub bliżej.
Kompletuję trochę ciekawych miejsc ale dość daleko położonych. Jak już będę miał wszystko to się podzielę z Wami. Może kiedyś losy Was zaniosą w te dziwne miejsca.
Tymczasem do jutra - bywajcie - M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała,

no i za wcześnie się cieszyłem. Jutro muszę być w ważnej sprawie w Gdańsku. Poprzesuwa się więc u mnie. Wolny mam poniedziałek. Jeśli ktoś równiez ma wolne tego dnia - to możemy gdzieś ruszyć. Przepraszam za zamieszanie - siła wyższa. Bywajcie - czekam na wieści - M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów!!!

Z tego co wiem to wasze wykrywki jeszcze nie doszły. (Luger i Omen ) Ja już mam nowy sprzęt, dostałem go wczoraj o 16 godzinie...jest rewelacyjny.Efekty dość spore. Co jutro porabiacie? Moze zamieszcze na forum zdjecia. Dziś był u mnie der Kacpier - (der Kacpier o tym co rozmawialismy dzisiaj moja żonka przeczytała posty ze stycznia i to jest ta mała pomyłka. Sorry..) Pozdrawiam......J.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Takie tam ,pozostałości z poniemieckiej strzelnicy.
Lasek ,bez śladów bytności współczesnego człowieka ,zero śmieci ,tylko ścieżki zwierzyny.
W wale strzenicy nory wielkości co najmniej lisa..
Pzdr
der k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie