Skocz do zawartości

Koszalin vol. III


wojna1939

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 494
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Witajcie
Już od jakiegoś czasu trzeba było przyśpieszyć ale jakoś nie śmiałem ubiegać nestora W.:)
Zrobiliśmy rundę wokół Jamna ,a wspomniana osobliwość jest w O. Jest to tzw krzyżomiecz postawiony przez rodzinę Hildebrand (prawdopodobnie w podziękowaniu za coś"). Podobny znajdował się na G. CH. postawiony na cześć koszalinian poległych w wojnach napoleońskich.
Do L. dobrze by było zmontować wreszcie jakiś wypad bo sam jestem ciekaw tej firmy.
Czekam na wieści
pzdr der K.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !
To ja zapracowany mechanior!
W ten łikend już się nie wykręcę, będę na posrerunku!!
Czekam tylko na koordynaty.
Ps. Właściciel książki o zamkach w naszej okolicy się nieśmiało upomina o zwrot - jak przejżeliście to chętnie ja w najbliższym czasie oddam.
Pozdrawiam !
R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała,

Omen: kniga przeglądnięta, wezmę ją jutro ze sobą do pracy jak będziesz miał czas to wpadnij po nią.

Der K.: ten pomnik to w parku przy dworku? Z której strony?

Nie wiem czy uda mi się gdziekolwiek wybyć na łikend - będę musiał najprawdopodobniej (o ile nic się nie zmieni) zostać w domu - chora żona. Ale gdyby się sytuacja zmieniła to chętnie gdzieś wyskoczę.
Bywajcie - M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem
Wspomniany pomnik straszy" na przykościelnym cmentarzu ,w końcu bliższym jeziora. Dziwne ,nie zachowały się prawie nagrobki a typowo pruski relikt pozostał nienaruszony.
Co do łikendu ciężko wyczuć ,chyba zima idzie..
Jakby się miało ocieplać to chętnie gdzieś skoczę.
pzdr der K.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MARAZM !!!!!
Czy do kogoś jeszcze odezwali się sąsiedzi ze wschdniej strony naszego województwa ?
Proponują spotkanie integracyjno - badawcze - brzmi interesująco. Na jutro już się nie uda umówić , ale nast. łikend ???
A właśnie weekend ? - i co ?
Jak ktoś się odezwie to możemy wystartować na drugą stronę miejsca , gdzie się paliło.
Jak nie to śpię do 10 , a może 10.15
Pozdrawiam !
R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała,
czy ktoś szperał w terenie w niedzielny poranek? Jeśli tak to może podzieliłby się wrażeniami ...
już za długo trwa ta jesień - ciężko się zmobilizować do konkretnego działania, a i do tego zdrowie nie dopisuje ...
Bywajcie - M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !
Troche popiszczałem w sobotę , ale bez rezultatów. W niedzielę spotkałem chyba konkurencję ( facet w militarnym wdzianku z plecakiem i dużą łopatą )w dziwnym miejscu. A może wcale nie jest takie nieciekawe jak myślałem ?
Zmieniając temat - dostaliśmy propozycję wspólnego wypadu ( Luger wie o co chodzi. Dystans niewielki - 20 - 30 km.
Kiedy ?
Pozdawiam !
R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Ostania niedzielka była pierwszą od dłuższego czasu kiedy nigdzie nie grzebałem. Do mechaniora ,po wizycie pana z dużą łopatą to miejsce już chyba nie jest takie ciekawe :)
A propo tajemnic ,jak chcecie to powiedzcie a jak nie to nie ;)
Do niedzieli ,pzdr
der K.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie obrażalscy !
Trochę tajemniczości i zaraz jest odzew ( po czasie marazmu ). Jest propozycja wspolnego wypadu w sobotę , około 15 km na wschód od pewnej małej wioski. Czekam na odzew.
Pozdrawiam !
R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała,
jakby tak coś więcej o tym wypadzie to byłbym zobowiązany.
Jakosi czuję, że każdy gra inaczej ... ale może się mylę.
Ja mam małe pierepałki ze zdrowiem żony więc co do owego sobotniego wyjazdu może być różnie. Ale z chęcią dowiem się szczegółów.
Bywajcie - M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie