Skocz do zawartości

Koszalin vol. III


wojna1939

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 494
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
A tak na poważnie katastrofa w okolicy N. zarówno pod kątem czasu jak i pochodzenia użytego sprzętu jest poza sferą zainteresowań ,przynajmniej moich.
W skrócie :samolot prod radzieckiej rozbity w latach 60tych ,miejsce po upadku natychmiast zlokalizowane i wyczyszczone co do śrubki" przez wojsko.
Info od bezpośredniego świadka zdarzenia.
pzdr der K.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jest jak piszesz.
Jednak przeważnie w małych wioskach wszyscy wszystko wiedzą i tak doniosłe wydarzenie jak katastrofa samolotu nie przeszło by bez echa. Tym bardziej ,że zostało tam po wojnie stosunkowo dużo autochtonów. Mam jeszcze inne informacje odnośnie N. jednak wyjawię je już na pewno po kilku:)
pzdr der K.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała,
mnie los nie oszczędza. Najprawdopodobniej nie będzie mnie na spotkaniu. Żona jest poważnie chora, muszę z nią jeździć 2 razy dziennie na zastrzyki. A już miałem nadzieję ...
Bawcie się dobrze i zaplanujcie coś konkretnego.
Bywajcie - M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !
Ja też nie jestem pewien czy przybędę, ale się postaram. Jeżeli sie nie pojawię , to nie czekajcie.W każdym bądź razie jutro będę w Red Pubie ( idę z żoną na browar ). Jak ktoś będzie miał czas to chętnie się spotkam - ok. 18.
Pozdrawiam !
R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !
Ja też nie jestem pewien czy przybędę, ale się postaram. Jeżeli sie nie pojawię , to nie czekajcie.W każdym bądź razie jutro będę w Red Pubie ( idę z żoną na browar ). Jak ktoś będzie miał czas to chętnie się spotkam - ok. 18.
Pozdrawiam !
R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro ma nie być Wojny i prawdopodobnie Omena to może wogóle przełozymy to na inny termin. Co do niedzieli jeśli będę mógł to zadzwonię do Ciebie w sobotę wieczorem dopiero. Chętnie też bym gdzieś pogrzebał.
Pozdrawima L.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała,

czy któryś z Was był ostatnio We wsi której nie ma?
Otóż tego czego nie ma też już prawie nie ma. Znalazł się chyba jakiś inwestor. Teren splantowany, schrony odkryte jest płasko jak na stole. Pochodziłem trochę i wychodzą na wierzch różne rzeczy. Znalazłem okładzinę rogową od brzytwy, samą brzytwę również ale w stanie agonalnym, poza tym aluminiowe cóś". Chodziłem bez przyrządów, nie wziąłem nawet aparatu. Trzeba by tam jeszcze wyskoczyć zanim ktoś splantuje teren do końca i ruszy z grodzeniem terenu.

Byliście gdzieś w niedzielę?
Czekam na sygnały.
Bywajcie - Mariusz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie
Byłem we wsi jakieś 2 tyg. temu. z L. informatykiem.
Trochę ryliśmy ale bez konkretnych sukcesów ,nie licząc pełnej skrzynki. Faktycznie jednak zostały odsłonięte nowe pokłady gruzu i być może coś jeszcze..
Wczoraj trochę grzebałem jednak za dużo dołków nie udało mi się wykopać(ziemia zmarznięta na ~5cm)
Zdecydowanie trzeba czekać na odwilż.
To jak z sobotą w tym tygodniu?
pzdr der K.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie