Skocz do zawartości

sierpień 44


kocur

Rekomendowane odpowiedzi

W jednym z artykułów w aktualnej Polityce wyczytałem o pompatycznej premierze rosyjskiego filmu wojennego p.t.
w sierpniu 44 ". Szukałem na Torrentach ale nie moge go znaleźć. Ponoć ostatnio kinmatografia rosyjska jest niezwykle płodna w tematyce II wojennej.
Moje pytanie do koneserów : gdzie można zasięgnąć jakichś informacji? Może pytać u polskich dystrybutorów ?
Jakąś jaskółką rosyjskiej kinematografii współczesnej" jest emitowany przez TVN w środy o 23.00 serial Brygada" o gangsterach, jeśli jets taki to może i inne ?

Pozdrawiam !

P.S. Mam satelitarny kanał ORTv rosyjski. Jakichś czas temu późnym wieczorem oglądałem film o obronie Moskwy na modłę poprzedniej epoki. Rozmach i tak zrobił na mnie wrażenie mimo słabej kopii i dość nieudolnych prób rekonstrukcji sprzętu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wygrzebalem w necie to bialoruski film z 2001r. Opinie na swiecie b.dobre - byl nagradzany. Grali w nim tez polscy aktorzy m.in. Beata Tyszkiewicz i Radek Pazura.
Czy ktos ma jakies informacje albo wrazenia po obejrzeniu ?

Pozdrawiam Kocur !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wpiszesz w forumowej wyszukiwarce hasło Tyszkiewicz" to powinna Ci wyskoczyć recenzja niejakiego Bogusława Trzeciego. (Pod którą się podpisuję w 100 proc. :)

A jak na osiołku (w searchu) wpiszesz hasło V avguste 44-go" to powinieneś znaleźć film.

[ Natomiast z ostatniej serii ruskich filmów wojennych wybitna jest Kukułka" (Kukushka") ]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie