Skocz do zawartości

tylko dla szczerych


bodek15

Rekomendowane odpowiedzi

ile razy zdażyło ci się nic nie znaleźdź na wykopkach od 0-10,11-20,21-30...... itd ja jako pierwszy się wypowiem 0-10 a tak dokładniej to z 6 razy.( nie licząc śmieci bo to zawsze trafiam)Chodzę dopiero od roku. Jeśli łusek nie liczyć to 11-20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Gdy kupiłem pierwszy wykrywacz pierwsze kilka wypadów było bezowocne... A potem próba sprawdzania nowych miejsc gdzie może coś będzie..." i kolejne kilka megawypadów. Ale i tak najlepsze są (były, bo na starym sprzęcie) wypady typu: Sprawdzam w domu sprzęt - działa, jadę na miejsce, wspinam się pół godziny pod górę, cały zziajany składam wykrywkę i... nie działa! No i z powrotem do chołpy... A w domu oczywiście działa, bo jak by to mogło być inaczej...
Gdyby tak liczyć te z których wróciły ze mną 1-2 łuski lub lotki do 120 lub 81 to będzie ponad 10... Ale skifa...
Ogólnie nie polecam :)
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku nie można użyć słowa zawsze" czy igdy " bo kopię od miesiąca. Mam co prawda HS - 3 chodzę na dyskryminacji ale odłamki to po prostu koszmar. Już mam bąble na rękach i dwa razy ostrzyłem saperkę. Ale nie zdarzyło sie jeszcze żebym wrócił o kiju". Chociaz parę łuseczek. Mam sporo czasu i chodzę raz - dwa razy w tygodniu.
Pozdrawiam - szczególnie doświadczonych poszukiwaczy dla których żywię ogromny szacunek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

praktycznie nie ma wyjazdu by nie trafić jakiś popierdólek wiec rzadko wracam na sucho, a co do ostrzenia łopaty to właśnie miałem prztyjemność 2 razy z rzędu (wczoraj i przedwczoraj), no ale coś za coś, przynajmniej wyszło pare fajnych fantów, oczywiście pod drzewami i w największych korzeniach:)
pozdr
Szefo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszczę się w przedziale 0-10.
A dokładnie 3 ( trzydniówki) gdzie kilometry z chodzę bez wartościowego wyniku. W tedy cieszę się ze zwykłego odłamka, łuski lub złomu na który w innych okolicznościach nie zwróciłbym uwagi. Po takim wyposzczeniu jak złapię „trop” to do 6-tki dotrę.
Z szacunkiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie