Skocz do zawartości

Kolekcje-bagnety


Martino

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 569
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
czekamy na rozwiniecie watku ktory rozpoczetego przez PANZERHRABIA, dotyczacego podrabiania bronui bialej min bagnetów . jest to jak sadze bardzo istotny temat dla wszystkich pasjonatów bialej broni i w naszym interesie lezy, wyjasnienie tej sprawy do konca. Osobiscie spotkałem sie z podrobionymi bagnetami zastepczymi austro wegier, jednak w moim wypadku nie byly to perfekcyjne kopie , nie trzymały wymiarów i po dokładniejszym obejrzeniu mozna bylo miec sporo watpliwosci. Natomiast w przypadku perfekcyjnych kopii w zasadzie jestesmy bezbronni, wiec piszcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych kolekcjonerów.Od dłuższego czasu śledzę forum i coraz bardziej niepokojące są informacje o podrabianiu broni białej.Sam spotkałem się z podrabianą Arisaką .Na oko była ok(pochwa chyba orginał)ale cała reszta była na 3+.Należy się liczyć z coraz większym zalewem takich falsyfikatów,co zresztą widać na aukcjach.Coraz więcej bagetów naprawdę starych pojawia się w stanach magazynowych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do podrób:Spotkałem ostatnio polski bagnet wz.24 podrobiony tak perfekcyjnie,że gdyby nie to iż sprzedający to mój znajomy" (choć odpowiedniejsze słowo to-znam go) pewnie dałbym się nabrać.Powiedział mi że jest lewy" No cóż Piękna i droga rzecz do kolekcji szkode że fals!!!!!! Niestety wielu ludzi wykorzystuje naszą chęć posiadania .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie!
Czy mógłby mi ktoś napisać jak jest przybliżona wartość bagnetu zastępczego, którego 8 zdjęć zamieściłem powyżej?
Kolega, który jest właścicielem tego egzemplarza jest bardzo ciekawy.
Pozdrawiam wszystkich kolekcjonerów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie