Skocz do zawartości

Mortyr 2


SP17

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...
Powiedz czy w nastepnym etapie - gdy jedziesz volksem i ostrzeliwujesz się, to gra działa ci skokowo czy płynnie? mnie szlak trafia bo tu akurat skokowo i gdy wjezdzam na plac to zawsze ginę....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, czyli jaka to jest w końcu gra?
Da się w nią pograć, czy też zupełna katastrofa do wyinstalowania po 15 minutach - bo nie trafiłem jeszcze na żadne rozsądne recenzje M2, oprócz krótkich mieszań z błotem. Z tego, co piszecie, nie wygląda, żeby było tak całkiem tragicznie?

Pzdr

Grzesiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da się zagrać, ale chyba tylko raz. Do bani jest uzbrojenie- prawie całą grę przeszedłem z lugerem z tłumikiem ( dwa strzały w korpus nawet z dużej odległości i trup). MP-40 tylko służy do zużycie ammo, Mp-28 z noktowizorem jest fajny, ale mało misji w nocy aby go wykorzystac, Kar-98 z lunetką dobra broń, ale przydaje się później kiedy jest pod dostatkiem ammo do niego i kiedy pojawiają się opancerzeni żołnierze z tarczami". FG-42 porażka, żeby zabić trzeba wpakowac w gościa co najmniej pół magazynka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie