Jump to content

NOWY NUMER


Guest ryjek

Recommended Posts

I pogrążył się w rozmyślaniach, co tam znowu zamieszczą. Może tajne podziemia Kremla, opis supertajnej bazy marynarki w Kronsztadzie, czy może o schronie Churchila w Lodynie (przepraszam MengeleStadt) - tak to teraz nazywa się to śmieszne miasteczko, gdzieś na pónocnych krańcach tysiącletniej rzeszy.
;-)))))
Link to comment
Share on other sites

...wtorek...02.12. ...Stirlitz nieśmiało wyjrzał na Potsdamer Platz : Czy kioskarz już ma? A może nakład wciąż jedzie "Ameriką z szańca ? Gdzie mozna znależć grudniowy numer? W kotle z 6-tą armią?
Na pewno nowy typ bombowca "KOL/PORTER/GAIST zrzuci niebawem na dziedziniec kancelarii..." Uspokojony wycofał się za ciężkie sztory swojego gabinetu aby w przyjemnym półmroku nasłuchiwać mruczących silników nadlatującego kol/portera/gaist'a...
Link to comment
Share on other sites

A pomnyte Pane kak my z Żeleznakem na Swierczeskoho chodyly? Kudy Odkrywcu iskaty? Gde on że jest? Budy z Swierczeskom w mohyle? Pomyłujte Pane , Odkrywcu na Swiatoho Mikołaja dajte....
Link to comment
Share on other sites

Gucio poczytaj troche wczesniejsze posty, staraja sie nadrobic poprzednie zaleglosci. Wezmy naczelnego za slowo ze z miesiaca na miesiac bedzie coraz szybciej. Mam nadzieje ze naczelny poda do ogolnej wiadomosci kiedy numer zostanie przekazany do dystrybucji.
Link to comment
Share on other sites

...i tutaj Stirlitz zrozumiał : nowy numer to zawsze ten sam stary numer - numer z nowym numerem jest już stary, nic nowego..." Zerknął przez zmrożone szyby gabinetu na chuchającego kioskarza - Jest szansa że zamarzną w tym kotle, to może być zwrotny numer w tej wojnie..."
Link to comment
Share on other sites

Witam!
To, że tyle jest postów o nowym numerze, świadczy jednak o tym, że lubimy tego Odkrywcę i mimo wszystko czekamy na niego. Ja już mam nowy numer, a nabyłem go w drodze kupna jak zwykle w doskonale zaopatrzonej księgarni na pl. Wielkopolskim w Poznaniu. Nowy numer wygląda ciekawie, jest więcej tekstów niż zdjęć więc jest co czytać. Naprawdę polecam bo warto.
POZDROWIENIA

PS. Pojawiła się nowa książka o tajnych konstrukcjach lotniczych Niemiec. tom. 1 myśliwce, wygląda ciekawie. Co sądzicie o tej książce?
Link to comment
Share on other sites

witam !! pobieżnie już przeczytałem większosć artykułów są ciekawe noi więcej stron i wydaje mi się że fotek też jakby więcej niż zwykle niepozostaje mi nic innego napisać jak BRAWO DESPERADO {słowo stało się ciałem czy jak tam haha} pozdrawiam !!
Link to comment
Share on other sites

swietnie tylko z artylulu o famo nic nie wynika
nawet czy go zabezpieczono (kogos powinnosie skrocic o glowe )
zagatka dlamnie pozostaje cykl wojsko szyte na miare
nie czepiam sie plansz barwnych ale tych artykolikow na jedna strone co one maja wspolnego z ubioerm wojskowym???????????

z drugiej strony czy tekst o odznace jest zapowiedzia jakiejs serii artykolow fajnie by bylo
Link to comment
Share on other sites

Nie czytam Odkrywcy" ale w Warszawie w muzeum na sadybie jest FAMO, który gnije na trawniku (oczywiście poza ekspozycją dla zwykłych śmiertelników). Wrosły już w niego rośliny. Nie jest nawet przykryty folią. A co najgorsze, tak już jest od kilku lat. A co na to pracownik muzeum , z którym rozmawiałem? To co zwykle. Nie mamy pieniędzy, nikt nie chce sponsorować konserwacji itd. Pod koniec rozmowy stwierdził, że nie ma już sensu ładować" pieniędzy w ten pojazd bo to kompletyn złom i nic się już z nim nie da zrobić. Zgroza! Może ktoś mógłby się zainteresować tą sprawą.
Link to comment
Share on other sites

Ja też dostałem nowy numer i uważam, że Odjkrywca spada na łeb. Nowy naczelny cos truł o tym, że będzie inaczej, ciekawiej, lepiej, a tymczasem jest tak samo, tylko jakby ta gazeta nie miała juz ducha. Myślę, że w końcu padnie, bo co by nie mówić o Lamparskiej, jest po prostu indywuidualnością. A może nowy naczelny powie w końcu jakie zajda zmiany, kiedy Odkrywca zacznie płacić i czy to prawda, że radakcja pracuje teraz w jakimś magazynie. Jesli to prawda to dziękuje bardzo.
Link to comment
Share on other sites

Czyzby kolejny poplecznik J.L?? A moze w koncu ustosunkuje sie ona do zarzutow postawionych chyba z pol roku temu na forum przez ludzi?? Do dzisiaj chowa glowe w piasek.
Link to comment
Share on other sites

Skoro znowu zaczyna się robić pralnia to aby zatrzymać kamyczek na szczycie lawiny cytuję kawałek regulaminu:

- Na Forum obowiązują zasady wzajemnego szacunku i dobrego wychowania.
- Temat dyskusji powinien być jednoznacznie związany z tematyką serwisu.

Na Forum zabrania się:
- aśmiecania" forum informacjami nie związanymi z jego przeznaczeniem.
- Świadomego wywoływania obraźliwych osobistych dyskusji oraz umieszczania wypowiedzi jawnie obrażających innych członków Forum.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information