b92 Posted October 20, 2004 Author Posted October 20, 2004 Mam sąsiada – Pan Stolarski, wyremontował chałupę na Warszawskim Mokotowie lecz zostawił oto takie cacko jako pamiątkę z młodości. Ile jeszcz takich pamiątek do dziś zostało???
dzasiek Posted October 20, 2004 Posted October 20, 2004 Cholera nie mam zdjęcia ale w Miedniewicach k/żyrarowa jest taka ambona na dziedzincu klasztornym pozwalona odłamkami granatu,który został wrzucony do ognia podczas uroczystosci Wielkiej Soboty przez Niemcow.Na całe szczęście ludzie zdążyli wejść do Kościoła i nie było ofiar w ludziachPozdrawiam
b92 Posted October 20, 2004 Author Posted October 20, 2004 Jak byś podał dokładnie lokalizację gdyż będę w pobliżu niebawem i mogę pstryknąć fotęB92
DTH Posted October 21, 2004 Posted October 21, 2004 Gdyby zrobic wycieczke po Mokotowie, Woli i Srodmiesciu w poszukiwaniu takich domow, to wyszlaby spora galeria.Ale ta brama niesamowita.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.