Skocz do zawartości

C4P, Saurer


ubudubu

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos ma jakies rysunki tych pojazdow? Chodzi mi o to, czego z zewnatrz nie widac. Jest mi to potrzebne do identyfikacji ok 100 kg roznych czesci (ewidentnie polskich). Jesli nie przekonam wlasciciela tych gratow, ze to cos historycznie wartosciowego, to pewnie pojedzie z tym na zlom!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, ze prosciej. Jednak kazda powierzchnia magazynowa ma ograniczona objetosc. Moja osiagnela maksimum. Tymczasem nie znam muzeum zainteresowanego chocby depozytem. Teraz jest dziwna moda na bron panc., a dla kawalkow pojazdow bez lufy czasy sa na prawde kiepskie.
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wierze, ze nikt nie rozpoznaje tej czesci. Jeszcze raz prosze o identyfikacje. Powiadam, czesci sa na pewno polskie (charakterystyczne smarowniczki). Jesli ktos ma jakies przekroje tych pojazdow, albo wie z jakiego pojazdu poczodzi ta pochwa tylnego mostu niech cos napisze. Sa to nieliczne i bezcenne materialne dowody naszej techniki motoryzacyjnej okresu miedzywojennego.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochody WP to od dłuszego czasu mój konik, ale jeszcze nie jestem na etapie elemtów zawiszenia.

Jeśli masz pewność, że to polskie części to może uda mi się ci pomóc na podstwie dostepnych źródeł. Napisz na polsmol1@wp.pl

Chętnie bym się zajął częścią tych rzeczy jeśli tobie się nie uda przygarnąć wszystkiego.

Zbieram też zdjęcia polskich pojazdów ale z widokiem od dołu mam chyba tylko jedno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie