Skocz do zawartości

NOWY NUMER


Gość ryjek

Rekomendowane odpowiedzi

Co można znależć w listopadowym numerze - gdzie mozna znależć listopadowy numer. Kolporter i Empik nie słyszały o takim do dzisiaj. Czy ktoś wie gdzie mozna dostać ten co dwu miesięcznik?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie slyszaly bo Odkrywca nigy nie wychodzi o czasie. Mnie to rowniez bardzo irytuje wiec sie zbuntowalem i od kilku miesiecy nie kupuje O.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może jeszcze strajk głodowy ogłosicie? Co za bezsens. Co to za różnica czy wyjdzie pare dni wcześniej czy później? Od dzisiaj nie będę kupował serka topionego u mnie w sklepie bo sklep jest fuj bo serek jest raz o 6 rano a raz o ósmej. Toż to jest skandal !!! Jak serek może być nieterminowo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie prenumerator
Ja nie lubie dziadostwa. Dlaczego wiekszosc miesiecznikow kolorowych pojawia sie na rynku pod koniec miesiaca a O. nie? Osobiscie wkurzylo mnie chodzenie do Empiku i pytanie czy juz jest. Bylem 3 potem 5 i dzis 8. Nie ma lezy stary. I tak jest co miesiac. Dalem sobie spokoj i juz nie kupuje. Ja jestem przyzwyczajony ze czytelnika i klienta sie szanuje.
Czy normalny obywatel nie moze pojsc po prostu, jak cywilizowany swiat nakazuje, do kiosku i kupic wszystkich miesiecznikow jednoczesnie? Bo O. sie wylamuje i wprowadza wlasne reguly? Dlatego dalem sobie spokoj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie jestem zadowolony z tego że 'Odkrywca' pojawia się nieregularnie,ale cóż zrobic mozna-siła wyższa.Miejmy nadzieje że kiedyś się to zmieni i będzie wychodził regularnie.Pozdrawiam:) Gucio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkrywca jest albo go nie ma , to tak jak z odkryciami.
Ale najlepsze jest to że i tak wszyscy czekają na następny numer, tylko nie którzy strasznie przy tym biadolą.
Podobno upływ czasu jest względny, więc tydzień w tę lub w tamtą stronę nie powinien sprawiać rożnicy.
Pozdrowienia dla cierpliwych
stach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam to i zaczynam sie zastanawiac czy aby epoka czerwonych flag przeminela. Wtedy tez ludzie przyjmowali to co im przynosila wladza bo nie bylo alternatywy. Ludzie opamietajcie sie. Nie ma dla was roznicy jakiej jakosci, kiedy i gdzie pojawia sie Odkrywca? Z obiadem tak samo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Jak prawie co miesiąc pojawia się temat bumerang: gdzie jest Odkrywca?"
Parę słów wyjaśnienia:

Po pierwsze - teoria - zasady dystrybucji.
a) Istnieje coś takiego jak pierwszy dzień sprzedaży" i polega to na tym, że wszyscy dystrybutorzy chcą mieć zagwarantowane, że tytuł pojawi się u konkurencji tego samego dnia (czyli nie wcześniej). Oznacza to, że w zależności od kolportera, czas od wysyłki z drukarni do ukazania się pisma mijają to 1-2 dni (do tego dokładają się czasem opóźnienia u poszczególnych kolporterów).
b) Okres sprzedaży - większość dystrybutorów stosuje zasadę: umer wycofuje numer" i od tego, kiedy pojawi się następny numer zależy czas sprzedaży poprzedniego.
c) Rzeczywiście najlepszym rozwiązaniem jest pojawienie się nowego numeru na przełomie miesięcy (są na ten temat mądre teorie)
Po drugie - praktyka
W związku z tym, że numer październikowy ukazał się za sprawą drukarni z opóźnieniem, to najlepszym rozwiązaniem jest wydanie listopadowego z mniejszym opóźnieniem, ale nie na przełomie miesięcy, bo skróciłoby to czas dystrybucji numeru październikowego do 2-2,5 tygodni. Intencją moją było, aby pojawił się u Was 6-8 listopada, ale nie udało się (tym razem nie drukarnia tylko ja).
Po trzecie: konkret
W piątek 8.11 listopadowy Odkrywca został wysłany do dystrybutorów, powinien się pojawić we wtorek - środę w kioskach, empikach etc.
Po czwarte: co dalej?
W kilku następnych numerach nadrobimy opóźnienie tak, żeby Odkrywca pojawiał się w kioskach przed pierwszym dniem miesiąca. Jestem pewny, że stała ekipa kontrolerów" wytknie mi z radością wszelkie potknięcia, i tak ma być.

Z eksploratorskim Darz dół
Jarek Antasik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtorek, 12 Listopada godz 12:37 Stirlitz wychodzi z kancelrii rzeszy, podchodzi do chodnikowego kiosku : Volkisher Beobachter I INNA GADZINA WYDRUKOWANA KOLEJNEJ NOCY 1944 - go ; lecą bomby na wszystko na co jeszcze nie spadły a druk i kolportarz NA CZAS !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello! Mam już nowego Odkrywcę. Nabyłem go w drodze kupna w Poznaniu na pl. Wielkopolskim. Odkrywcę przejrzałem, wygląda ciekawie. No i jest wstępniak nowego naczelnego! Ciekawie wyglądają teksty Indii i Proteusa na początku - o wykopywaniu kości z grobu i o nowym prawie kontra exploratorzy. Jest jeszcze parę małych perełek, ale suma sumarum... podyskutuję chętnie jak kupicie i przeczytacie.
Jest też tekścik o wykopanych gdzieś w Polce częściach Królewskiego Tygryska!
POZDRO
Milej lektury
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie trzeba jasno powiedzieć ,że polityka Odkrywcy ostro wku...a.Nigdy nie wiadomo,kiedy sie ukarze i człowiek chodzi do kiosku i marnuje czas.Zamiast kupić i być zadowolonym to zemści,że jeszcze nie ma.


Czy to dlatego,że to pismo dla poszukiwaczy to trzeba go tak poszukiwać po mieście ?????? hahahahahaha

Jest trudno dostepny i co gorsze w połowie miesiąca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, że wszyscy robicie z igły widły
ja już przywykłem do opóźnienia i zaczynam go szukać dopiero 15. Nie przeżywam ciągle tych wszystkich rozterek.
a jak wcześniej go znajdę to jest wow! wielkie zaskoczenie na plus!
spróbujcie! od tego nie dostaje się żółć do krwioobiegu

pozdr

Zocik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 Listopada , pechowy dzień" pomyslał Stirlitz i zaczął przeglądać Die Wehrmacht" świerzo dostarczony do kiosku (bo Odkrywcy nie dostał oczywiscie, tym razem z powodu 13-go). Co oni tam robią w tym Shlesien? Muszę porozmawiać z Todem o przeniesieniu drukarni pod ziemię". Tajemnica Konewki wyjaśniona...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie