Skocz do zawartości

NOWY NUMER


Gość ryjek

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze jeszce nie ma u mnie w miescie nowego numeru Odkrywcy,a jest juz połowa miesiąca.Zaczyna mnie to powoli denerwowac co pójde do sklepu(najlepsze jest to ze tylko w dwóch sklepach się ukazuje i to w supermarketach)otrzymuje zawsze tą samą odpowiedz:nie ma niech pan przyjdzie pózniej.Mam na dzieje ze przyszłe numery Odkrywcy będa ukazywały sie na początku miesiąca a nie w jego połowie.
Pozdrawiam:)Gucio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaak, rzekł do siebie Stirlitz, wszystko jasne: to nowy system enigmatyczny...to jest co piętnastczyk a nie miesięcznik...Muszę to zaszyfrować do Moskwy. Z resztą za jedyne 2 tygodnie już Grudniowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie nowy za dwa tygodnie! Będzie nowy!- podskakiwał Stirlitz gdy do kancelarii dotarł poprzedni listopadowy , jak słusznie zauważył co piętnastczyk". Ta małą prozą zamknijmy problem nowych numerów w oczekiwaniu iż od maja 45-go nie będzie potrzeby konspirowania daty ukazania się, chyba że...po następne wydania trzeba będzie nurkować do U-234. Pozdro. Ryjek ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie zakupilem nowy numer - dziadostwo takie samo jak poprzednie - to byl ostatni miesiac w ktorym zakupilem to pismo - czekam az ktos w koncu wyda cos konkurencyjnego. Jezeli to ma byc pismo dla poszukiwaczy to na rynku sa conajmniej dwa lepsze - Archeologia Zywa i Mowia Wieki.
moze nowa redakcja powie cos na temat zmian"zapowiadanych na zlocie. Dla mnie jest ten numer nawet gorszy niz ostatnie ukazujace sie na rynku. Pewnie tytul ten padnie wciagu kilku miesiecy gdyz watpie aby ktos nowy zaczal go kupowac!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A od piątku i w Gorzowie w Emp..u jest i całe szczęście.Co do powyższych postów to ja również pokładam wielką nadzieję ,że nastąpią wreszcie długo oczekiwane przez wszystkich zmiany.
pozdro Pol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie