Skocz do zawartości

RZGOW 1914


Gość OBERT

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 80
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Poszwendam sie po tych okolicach za 2 tygodnie moze cos trafie na zlomowisku w Lowiczu jest lufa od Tygrysa tylko ze z kluseczka w srodku nie mam jak wysladz zdjec pzdr OBERT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

słyszałem o desancie "fallschirmjegrów gdzieś w okolicy" tak ale gdzie i dlaczego i z jakich pododdziałów bo o oddziałach nie ma co mówić.???? Oto jest pytanie??? Zakladam nowy temat ... Desantowcy niemieccy na kieleczczyznie?


Z powazaniem vonadamski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dzieki masz na mysli te pola co sa pod wiaduktem wlasnie o nich myslalem Czytales moze artykul albo jego rozwiniecie o wykopkach w okolicy Justynowa w zeszlym tygodniu?pzdr obert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałem tego artykułu - gdzie to jest? A pola rzeczywiście sa pod/za wiaduktem w kierunku na Łódź Ruda. Duuuże pola ,przez nie przechodza bodajże 2 czy 3 linie wysokiego napięcia. Sam miałem tam kopnąć... Daj znać co wyjdzie!

pzdr

bjar_1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W gazecie wyborczej Dam znac jak cos wyjdzie ale dopiero w sobode lub w niedziele Te pola sa prywatna wlasnoscia trzeba cos zabrac dla tubylca pzdr obert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że wybierzemy się tam razem. I mam nadzieje, że tym razem coś się znajdzie. Dzięki za info.
Obert mówi o kontynuacji artykułu o niewybuchach. Dziennikarz opisuje tym razem jak to wyglądaod strony poszukiwaczy (jakie są potrzebne zewolenia itp.).

Pozdro Maciej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh od dwana słyszałem legendy o 2 zestrzelonych w 1939 roku pod Rzgowem polksich samolotach a tu się fotka jednego na ebay.de pojawia ... :) moze jego poszukajcie ... wielu już szukało i chyba nikt nie znalazł ... :)

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&category=15504&item=6119059663&rd=1&ssPageName=WDVW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie