Skocz do zawartości
  • 0

Nieśmiertelnik do identyfikacji!!!!! Proszę o pomoc!!!!


Tominew

Pytanie

Nieśmiertelnik ten ma następujące bicia N.Z.A.R.9

Został on znaleziony razem z żołnierzem niemieckim na mierzei Wiślanej. Chciałbym sie dowiedzieć z jakiej był dywizji? Czy potraficie mi pomóc? Bardzo proszę o pomoc!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Teoretycznie zdaje się pasować do Nachrichten Zug Artillerie Regiment 9", czyli pluton łączności 9. Pułku Artylerii. Ale to bardzo niepewna teoria, a poza tym wg Lexikon der Wehrmacht A.R.9 walczyła na innym teatrze działań.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mi też se wydaje że jest to łączność z pułku altylerii ale nie jestem pewien do jakiej dywizji dokładnie należał, bo w literatuże pułk ten był w innym rejonie.... Proszę o pomoc zależy mi na zidentyfikowaniu tego żołnierza.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mi też se wydaje że jest to łączność z pułku altylerii ale nie jestem pewien do jakiej dywizji dokładnie należał, bo w literatuże pułk ten był w innym rejonie.... Proszę o pomoc zależy mi na zidentyfikowaniu tego żołnierza.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mi też se wydaje że jest to łączność z pułku altylerii ale nie jestem pewien do jakiej dywizji dokładnie należał, bo w literatuże pułk ten był w innym rejonie.... Proszę o pomoc zależy mi na zidentyfikowaniu tego żołnierza.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie