Cronos
Użytkownik forum-
Zawartość
3 321 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
27
Zawartość dodana przez Cronos
-
Dziwna łuska do mausera
pytanie odpowiedział Cronos → na Adameknowy → Identyfikacja (bez numizmatów)
Znaleziona przeze mnie w lesie na Dolnym Śląsku, pozycje z 45, mix dat tam wychodził, więc nie wiem czy tylko ćwiczebne/ślepe. -
Dziwna łuska do mausera
pytanie odpowiedział Cronos → na Adameknowy → Identyfikacja (bez numizmatów)
Elaborowana, stąd pasy, a autor myślę chciał zrobić gwizdek, ale mu nie wyszło:) -
Coś mi się długo wgrywało i wyświetliło tylko "Grzegorz Braun RIP", ale jednak... no trudno, poczekamy :)
-
Budionnego wykopali spod muru kremla?:O
-
Jejku, może Tobie się uda wyciągnąć od Niego jakiejś sensownej odpowiedzi na to pytanie... Trzymam na pewno kciuki, a nuż maszyna losująca w głowie splecie wyrazy w sensowne zdanie:)
-
Możesz rozwinąć obiekcje? Odkupiłem za "piwo" od gościa, nie jest to pewny wykopek.
-
-
Najwięcej za chipami płaczą ci co płakali że w "szczypawkach" są chipy:)
-
No ale po co naturalni łowny. Konkurencję się wybija cichaczem. Nagonka na wilki przykładem.
-
Ma duży tapczan i grzeje już wodę pod ziemniaki?
-
Nie trudź się. Zębami przygryź i ciągnij. Zrób też live na tik toka.
-
Opisałeś kwintesencję przeciwnika Orkiestry:) Nie pomagasz, nie przeszkadzaj, ja betonu nie chce do niczego przekonywać:)
-
Tobie by się przydał prywatny finał orkiestry, na porządne leczenie zamknięte.
-
Pomoc materialna to jedno, ale druga, nawet chyba ważniejsza rzecz, że Orkiestra łączy ludzi chcących pomagać. I to jest piękne:) Dlaczego przeciwnicy Orkiestry to wyborcy populistów? Bo chcą ( i potrafią) tylko dostawać, ale od siebie niczego dać nie potrafią. Smutni ludzie :(
-
Serio? Wyciągać mistrza marketingu. Mógł ogarnąć dodatek ekonomiczny w Wyborczej, był na pewno odcinek o podatku od darowizny.
-
Oooo, brał udział w 30 edycji? Szacunek :) Mamy już 33, do końca świata i jeden dzień dłużej :)
-
Lowiec. Wiec... nie przekonałeś mnie. Wręcz pogłębiłeś w zdaniu że potrzebujecie poważnych badań. Znam ludzi z środowiska leśnictwa - łowiectwa, dużo by pisać, ale jak tak myślę to z którym bym nie rozmawiał to jest za badaniami. A dlaczego? Bo nie mają nic do ukrycia. Widzą przerażającą patologie i trzymają się na kilometry od "Januszy" (nie obrażając Januszy) w moro z Militaria, którzy przyjeżdżają na pseudo polowania, bardzo grubo zakrapiane, nie mające nic wspólnego z kontrolą populacji. Bo taki jest GŁÓWNY cel łowiectwa w dzisiejszych czasach. Piszesz o organizacjach jakiś w Hiszpanii. I racja, Oczywiście że takie są, biznes is biznes. Tak jak po drugiej stronie barykady. Z tym niekonstytucyjnym zakazem to pojechałeś :D Niech wpiszą do konstytucji "obowiązkową inicjację łowiecką do 5 roku życia". Szczyl musi też wypalić całego malborasa i zapić 50ml gorzoły, żeby im otrzepało na całe życie.
-
W sumie racja, kopać się z dwoma milionami lat ewolucji żeby raz do roku przeprowadzić badania kontrolne. No bo człowiek rozumny jest drapieżnikiem i boi się lekarza. Zostałem przekonany :) Powiem to przy następnych okresowych w medycynie pracy.
-
Jak na razie to Niemce dilują z konfa jak trenować szeregowych buraków propagandy. Jak widać na załączonym wpisie, skutecznie.
-
Puszczą nim dym z rafinerii
-
Mnie rozwala że zawsze wszyscy uciekają do Niemiec, przecież tam teraz ponoć bida że aż piszczy i kryzys:p A po drugie, 10%... Zostaje 90% przeszkolonych:)
-
Show must go on. Nie chodzi żeby wydobyć, tylko wydobywać:)
-
Jeden lepszy od drugiego. W sumie zagwozdka, który głupszy.
