Jump to content

heralekk

Forum members
 • Posts

  103
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

heralekk's Achievements

3

Reputation

 1. Witam. Nie wiem za bardzo jak zidentyfikować ten guzik,jest ciężki, znalazłem go baaaardzo dawno i ostatnio na niego wpadłem przy wietrzeniu znajdek. Proszę o pomoc. Napis na rewersie to I.C.M BERLIN
 2. Ja nie mam pojęcia. Będę szukać dokładnie od czego może być ów 'guzik' bo nie chce mi się wierzyć że taki ciężki mógłby mieć zastosowanie jako kalesoniak?
 3. Hmm pierwszy raz widzę takiego 'kalesoniaka'.Mowie o lewym. Jest na prawdę ciężki i nie wyobrażam sobie mieć takich przy jakiejkolwiek części garderoby. A i przepraszam za wybranie złego działu,lecz byłem pewien że nie będzie to guzik :)
 4. Witam. Taka ołowiana część wpadła i z początku myślałem że jest to zwykły kalesoniak... lecz kalesoniak wygląda nieco inaczej. Mój 'guzik' jest ołowiany,i coś mi podpowiada że jest to jakaś część od pałatki? może ktoś skojarzy,z góry dzięki! Na foto po prawej kalesoniak,po lewej ołowiany 'guzik'
 5. Ok dziękuję za odpowiedź. Myślałem że po kształcie uszka można coś wywnioskować
 6. Myślę że jest ołowiany. Malutki i ciężki. Kolor również się zgadza.
 7. Witam. Najbardziej mnie interesuje datowanie,ponieważ takiego małego jeszcze nie widziałem. Na awersie jakiś motyw kwiata najprawdopodobniej. Dziękuję.
 8. Idzie jeszcze jakoś odgadnąć z jakiego państwa pochodzi? Tzw czy idzie poznać po czcionce czy to niemiecki czy nie?
 9. Witam. Czy można cokolwiek się dowiedzieć z tego małego skrawka? einhar 0.90.P rg J.R.
 10. Jeżeli tak mówisz tak pewnie jest ;) dzięki za odpowiedź!
 11. Witam. Zakupiłem guzik,ale coś taki dziwny mi się wydaje w porównaniu do którego mam. Czy wszystko z nim w porządku? Nie widziałem takiego oznaczenia równiez na żadnym guziku. Tutaj jest to korona. Proszę o rozwianie wątpliwości ?
 12. To może być wszystko tak naprawdę. Tyle ile ludzi,tyle pomysłów. Ale fakt faktem jest to chyba najbardziej możliwa opcja!
 13. Nie wiem czemu ale w środku 'swiecznika' jest zaklinowany fragment drewna,myślę że specjalnie został tam umieszczony,tylko po co
 14. Oczywiście materiał to Mosiądz
 15. Witam. Znajomy jakiś czas temu wyorał taki oto świecznik. Czy można coś o nim powiedzieć? Czy styl pruski czy carski?
×
×
 • Create New...

Important Information