Jump to content

heralekk

Forum members
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Z tego co udało mi się wyczytać na anglojęzycznych forach guzik może być ciekawy,tłoczony prawdopodobnie w Australii dla jeńców wojennych głównie z Niemiec oraz Austrii którzy znajdowali się w obozach w południowo wschodniej Azji oraz samej Australii. Datowanie 1914-1918 A wpinka jeżeli nie posiada żadnych bić może być współczesna,dużo tego na necie
 2. Witam,ostatnio wpadł mi w ręce kamień,z jednej strony jest ametyst o lekko wypłowiałej barwie a z drugiej strony kawałek pirytu. I tu moje pytanie czy może to być gratka dla kolekcjonerów?
 3. Witam,od kilku lat posiadam coś takiego i nikt nigdy nie wiedział co to jest. Liczę że może przynajmniej ktoś tutaj nakieruje w jakim kierunku poszukiwać. Materiał: mosiądz lub miedź
 4. heralekk

  Postać z guzika

  Hmm również podobny. Mi chodzi po głowie Cesarz Franciszek Józef l
 5. heralekk

  Postać z guzika

  Tyr dziękuję za odpowiedź. Jest tylko jedno ALE,chodzi o to ze z tyłu widnieje napis *WALLIS* NOWWOT (zapewne producent) lecz nie istnieje nikt taki,przeszukałem pół internetu w tym kierunku.
 6. heralekk

  Postać z guzika

  Witam,może ktoś rozpoznaje postać z guzika. Za wszelkie informacje będę wdzięczny.
 7. Witam,mam w zbiorze od X lat taką wpinkę i nie mogę znaleźć informacji na jej temat,może ktoś pomoże. Znaleziona na starym pruskim/niemieckim bazarze.
 8. Witam. Proszę o identyfikację oto tej wpinki. Znaleziona na starej strzelnicy hitlerjugend Materiał: miedź
 9. Niestety nie mogę nic znaleźć. Nawet nie ma takiego czegoś w wyszukiwarce jak Wallis Nowwot,jakiegoś producenta czy cokolwiek. Myślę jednak że zagadka jest nie do rozwiązania,a szkoda
 10. Witam,chciałbym się dowiedzieć jakiejkolwiek informacji na temat tego malutkiego guzika ponieważ nie znalazłem zupełnie nic w internecie. Napis z tyłu * WALLIS * NOWWOT (?)
 11. Witam. W Internecie nie znalazłem podobnego guzika i chciałbym zebrać o nim nieco informacji,z góry dziękuję. Napis z tyłu to "Julius Henel Breslau"
 12. Witam,potrzebuję jakieś informacje nt. tego guzika,ponieważ w Internecie nic nie znalazłem. Z góry dziękuję. Zdjęcie z ręki ponieważ tylko tak udało mi się dobrze złapać inskrypcje.
 13. Witam,poproszę jakieś informację na temat guzika ponieważ w Internecie nic nie znalazłem,dziękuję
×
×
 • Create New...

Important Information