list
Użytkownik forum-
Zawartość
48 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Ostatnie wizyty
Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.
list's Achievements
5
Reputacja
-
Dzięki! A w tle to też chyba Komar? Tylko już "jasny".
-
Poszukuję zdjęć szybowców Komar bis w ciemnym malowaniu. Wg. Andrzeja Glassa był to kolor ciemnoniebieski a szybowce miały być początkowo przeznaczone na eksport do Palestyny. Tak malowany był podobno m.in. egzemplarz SP-766. Myślę o budowie makiety RC...
-
CW-I Wacława Czerwińskiego
-
Chodzi mi o szybowiec na drugim planie. Pierwszy to oczywiście Komar bis.
-
CW-5bis/35
-
Polskie przedwojenne samoloty i szybowce w obcych barwach
temat odpowiedział list → na KayFranz → IIRP - Wojsko Polskie 1918-1939
-
Obstawiam VI Krajowe Zawody Szybowcowe w Masłowie k. Kielc. W prawym górnym rogu widoczny charakterystyczny fragment góry Klonówki (dzisiaj pokryta lasem).
-
Ustjanowa i WOS SP-994 "Splett". Imię szybowca to hołd dla kpr. Mieczysława Spletta który zginął na szybowcu w Ustjanowej.
-
To już prawdziwa rewelacja! Zwłaszcza druga dysza zlokalizowana na....nasadowej części skrzydła? Będzie ciąg dalszy tych zdjęć?
-
To prawda! Ile to już lat? Rozumiem, że zdjęcia są czyjąś własnością ale sam wygląd PWS-103 już nie! Zwłaszcza że było obiecane....
-
Czy mogę prosić przy okazji wstawiania takich perełek o podanie źródła?
-
Super sprawa i wielkie wydarzenie! Pierwsza latająca replika szybowca przedwojennego! Tym bardziej cieszy bardzo duża zgodność z oryginałem. Ciekaw jestem wrażeń pilota. A może będzie okazja zobaczyć Wronę we wrześniu na Czarnej Górze?
-
Polskie przedwojenne samoloty i szybowce w obcych barwach
temat odpowiedział list → na KayFranz → IIRP - Wojsko Polskie 1918-1939
Chyba pasuje do tematu: https://www.dask-vgc.dk/DaskNy/index.php/2-uncategorised/198-delfin-oy-dyx
