Skocz do zawartości

list

Użytkownik forum
  • Zawartość

    48
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

list's Achievements

5

Reputacja

  1. Dzięki! A w tle to też chyba Komar? Tylko już "jasny".
  2. Poszukuję zdjęć szybowców Komar bis w ciemnym malowaniu. Wg. Andrzeja Glassa był to kolor ciemnoniebieski a szybowce miały być początkowo przeznaczone na eksport do Palestyny. Tak malowany był podobno m.in. egzemplarz SP-766. Myślę o budowie makiety RC...
  3. CW-I Wacława Czerwińskiego
  4. Chodzi mi o szybowiec na drugim planie. Pierwszy to oczywiście Komar bis.
  5. CW-5bis/35
  6. "Słowacka" Wrona bis. Zdjęcia kolorowane.
  7. W hangarze szybowiec CW I.
  8. Obstawiam VI Krajowe Zawody Szybowcowe w Masłowie k. Kielc. W prawym górnym rogu widoczny charakterystyczny fragment góry Klonówki (dzisiaj pokryta lasem).
  9. Chyba jedyne zachowane zdjęcie "polskiego" Condora. Ustjanowa.
  10. Ustjanowa i WOS SP-994 "Splett". Imię szybowca to hołd dla kpr. Mieczysława Spletta który zginął na szybowcu w Ustjanowej.
  11. To już prawdziwa rewelacja! Zwłaszcza druga dysza zlokalizowana na....nasadowej części skrzydła? Będzie ciąg dalszy tych zdjęć?
  12. To prawda! Ile to już lat? Rozumiem, że zdjęcia są czyjąś własnością ale sam wygląd PWS-103 już nie! Zwłaszcza że było obiecane....
  13. Czy mogę prosić przy okazji wstawiania takich perełek o podanie źródła?
  14. Super sprawa i wielkie wydarzenie! Pierwsza latająca replika szybowca przedwojennego! Tym bardziej cieszy bardzo duża zgodność z oryginałem. Ciekaw jestem wrażeń pilota. A może będzie okazja zobaczyć Wronę we wrześniu na Czarnej Górze?
  15. Chyba pasuje do tematu: https://www.dask-vgc.dk/DaskNy/index.php/2-uncategorised/198-delfin-oy-dyx
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie