Skocz do zawartości

Identyfikacja (bez numizmatów)

Uwaga, zabronione jest zamieszczanie próśb o identyfikację niewypałów, niewybuchów, zapalników, części, elementów lub przedmiotów których posiadanie jest prawnie zabronione

Każdy nowy wątek musi OBOWIĄZKOWO zawierać w temacie rodzaj przedmiotu do identyfikacji


Przeglądaj pytania

Brak pytań do wyświetlenia

  1. Żelazny przedmiot o ciekawym kształcie

    Pytanie zadane przez koala102,

    0 głosów
    0 odpowiedzi
  2. Plomba/okucie

    Pytanie zadane przez grzybek836,

    0 głosów
    0 odpowiedzi
  3. 0 głosów
    0 odpowiedzi
  4. Pasek skórzany

    Pytanie zadane przez Cronos,

    0 głosów
    0 odpowiedzi
  5. 0 głosów
    0 odpowiedzi

84 862 pytań w tym forum

  1. lornetka

    0 głosów
    0 odpowiedzi
  2. łuska magnum.

    0 głosów
    4 odpowiedzi
  3. Czy to blaszka od jakiegoś działka/celownika?

    0 głosów
    5 odpowiedzi
  4. Co to za figurka??

    0 głosów
    5 odpowiedzi
  5. Część od celownika artyleryjskiego???

    0 głosów
    8 odpowiedzi
  6. Zapalnik - austriacki? od czego?

    0 głosów
    3 odpowiedzi
  7. hełm

    0 głosów
    5 odpowiedzi
  8. mini nebelwerfer i zasobnik

    0 głosów
    9 odpowiedzi
  9. guzik

    0 głosów
    6 odpowiedzi
  10. RE: co to jest???

    0 głosów
    3 odpowiedzi
  11. Co to za luska ??

    0 głosów
    6 odpowiedzi
  12. czy to bagnet ? jaki ?

    0 głosów
    3 odpowiedzi
  13. Strażak

    0 głosów
    5 odpowiedzi
  14. co to może być ?

    0 głosów
    4 odpowiedzi
  15. co to za krzyz???

    0 głosów
    0 odpowiedzi
  16. ID mundurów II RP

    0 głosów
    3 odpowiedzi
  17. Od czego to koło ?

    0 głosów
    4 odpowiedzi
  18. Szpanga do ID

    0 głosów
    5 odpowiedzi
  19. Nieśmiertelnik ID

    0 głosów
    8 odpowiedzi
  20. identyfikacja.

    0 głosów
    12 odpowiedzi
  21. jakiś zbiorniczek,wykopek

    0 głosów
    3 odpowiedzi
  22. co to jest za buteleczka ?

    0 głosów
    7 odpowiedzi
  23. Do znawców map

    0 głosów
    8 odpowiedzi
  24. Co to była za bomba?

    0 głosów
    7 odpowiedzi
  25. olejarka

    0 głosów
    1 odpowiedź
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie