Skocz do zawartości

Exploracja studni.


Gambit

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jestem speleologiem i powiem wam tylko tyle nie potrzebujecie żadnego aparatu tlenowego to jest jakiś wymysł wyssany nie wiadomo skąd po 2 zjechać do studni to żaden problem ale wyjść z niej to jest już trudniej bez specjalistycznego sprzętu do wspinaczki nie polecam poza tym wymagane są pewne umiejętności więc niech każdy się zastanowi przed zjazdem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
a mam takie pytanie mieszkam w domu wybudowanym zaraz po wojnie kolo tego domu jest studnia.A wczesniej był tam jeszcze dom z czasow 1 wojny swiatowej.Interesuje mnie takie cos jest ta studnia wylozona kregami betonowymi i jak szukałem tym magnesem na sznurku to wyłowilem pare gwozdzi jakies srobki klucze.i jest jeszcze cos w tej studni jakby cale dno bylo czym metalowym usłane ale magnes słabo to łapie.cy jest prawdopodobienstwo ze na dnie jest jakas blacha czy cos moze dno metalowe????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Mało prawdopodobne aby ktoś w święta zagłębiał się w studni.
Mój znajomy przed świętami zaczął odkopywać starą studnię na podwórku, studnia jest z 1908 roku. Na razie jest tylko szlaka, w czwartek był na głębokości 4m. Po świętach będę trzymał rękę ma pulsie. Ciekawe czy coś się trafi przy dnie studni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie