Skocz do zawartości

Transporter


Gość *****

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 204
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Czesc mam pytanie do mariusza caly czas na forum piszesz ze wyciągneliscie transporter powiedz mi co ty tam naprawde zrobiłeś???? Bo byłem na tej akcjico prawda (gapiem).Ale co sie na ciebie spojrzałem to albo rozmariałes z redaktorami albo z saperami.A teraz wszyscy ci gratuluja, powinni pogratulowac tym co naprawde cos zrobili.A nie twoi koledzy sie napracowali a ty teraz jestes bohaterem (odkrywcą)ich kosztem.W gazetach twoje wypowiedzi, zdjęcia a o nich nie ma nawet wzmianki.Rozmawiałem ze starszym panem który tam był i mówił ze o tym wszyscy co tam mieszkaja wiedza od II wojny.Wiec zastanów sie nad moimi słowami!!!! I mysl zanim cos napiszesz



Pozdrawiam Gomez!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gomez-przepraszam, ale niezbyt rozumiem pytanie. Więc wyjaśnij mi (i ja ci wyjaśnię) kilka spraw.
Po pierwsze - nie wiem kim jesteś więc przedstaw się proszę.
Po drugie - znamy się, że wiesz jak wyglądam?
Po trzecie - większość z nas miała swoją chwilę z dziennikarzami, choć nie wszyscy z niej skorzystali. Jestem ciekaw co byś pisał, gdyby każdy z nas z niej nie skorzystał, a na miejscu nikt z nas nie chciałby rozmawiać z dziennikarzami.
Po czwarte - jeżeli nie widziałeś jak pracuję, to widocznie niezbyt uważnym byłeś gapiem".
I w końcu po piąte - piszę ja, pisze Omi, pisze Dykta (zresztą chyba zauważyłeś)ponieważ część naszej grupy ma wrodzony wstręt do komputera (a szkoda).

A odnośnie tego co pokazały, mówiły i pisały media, to wkrótce wraz z Panią konserwator planujemy zwołanie konferencji prasowej. Tam podamy fakty prostując jednocześnie spekulacje i mity jak pojawiły się w mediach.


Pozdrawiam
Mariusz

PS. Gdybyś był wśród nas (zamiast nas krytykować) zobaczyłbyś jak to było z drugiej strony i co robiliśmy by wydobyć ten transporter.
A teraz wyjaśnij proszę skąd mnie znasz, bo ja ciebie nie znam. Przypuszczam więc, że znasz mnie z gazety, a swoją teorię ułożyłeś układając po prostu zdjęcia z mediów, a w ten sposób nie będziesz obiektywny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, nie wspomnieliśmy o tych którzy fizycznie wydobywali pojazd-im też należą się gratulacje, ale Gomez-znasz temat? siedzisz w tym od początku?
Gdyby nie upór Mariusza to oglądałbyś gacie po tacie i suwiksy po kąpieli w Prośnie ostatniego lata.
To dzięki niemu udało się spiąć grupę i legalnie wydobyć ten transporter. A poza tym chyba nie wiesz kto latał za wszystkimi pozwoleniami i cały czas trzymał rękę na pulsie.
Jak myślisz co jest bardziej czasochłonne i stresujące?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tego, że wszyscy wiedzieli o pojazdach w rzece, to o Titanicu, (że zatonął, że niby wiadmo gdzie) też wszyscy wiedzieli, ale dopiero jeden Pan na B. (nie pamiętam jak się pisze jego nazwisko)pokazał gdzie on leży.

Pozdrawiam
Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ja ciebie mariusz znam z gazety.A z tą reką na pulsie to chyba tak nie do konca było bo ten transporter wszyscy posukiwacze spenetrowali!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Gratuluję wydobycia ...
Myślę także że podziękowania za trafną decyzję należą się także Pani konserwator.
A i jeszcze jedno.
Skoro kolega Gomez jest tak dobrze poinformowany" na temat eksploracji tego sdkfz,to może Nam powie gdzie jest reszta od niego.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za nazwisko odkrywcy Titanica.
Dykta - pozwolisz, że nieco skoryguję twoją wypowiedź. Fakt, że poruszyłem pierwszy sprawę transportera, potem już we trzech zaczęliśmy szukać potwierdzenia pogłosek i potem we trzech zaczęliśmy biegać za papierami (Sławek, Darek i ja).

Ja również jestem pełen podziwu dla szybkości wydania zezwolenia (podobno najszybciej wydane zezwolenie). Służby konserwatorskie w Kaliszu stanęły na wysokości zadania.
Jak widać można współpracować z konserwatorami, oni mogą nam bardzo pomóc. Należy tylko współpracować zgodnie z prawem.

Pozdrawiam
Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy nadzieję, że wszystkie niejasności i przekłamania (jakaś telewizja podała, że ja to pierwszy znalazłem, inna że pojazd jest wart 100 000 euro, jeszcze jakaś, że to policja wydobyła, jakaś stacja radiowa, że to TKZ 250) wyjaśni konfernecja prasowa.

Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem ze bardzo szybko to zorganizowaliscie.
Za to wam gratuluje (całej grupie). Tylko denerwuje mnie to ze tylko z tobą sa wywiady w prasie i w telewizji. Daj sie wykazac kolegą!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie