Skocz do zawartości

Transporter


Gość *****

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 204
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
A może ktoś z Was wie jak po tym co do tej pory zostało wydobyte rozpoznać konkretny podtyp?
Sorry że tak późno, ale w końcu muszę to przyznać: link do strony z fotkami Wojtka_PL (chyba nie pomyliłem nicku?) jest świetny. A konkretnie to ten transporter jest powalający. Moża narobić w gacie z wrażenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do dnia przeprawy. Dzisiaj był u mnie dziadek żony oglądalismy Szeregowca Rayna" . Przyciśniety" po raz kolejny na wspominki zarzekał sie na wszystkie świętości ,że na pojazdach z łąki były oznaczenia i napisy świadczące na 100 %!!!! ,że pojazdy należały do dywizji HG" !!!! Stąd moje pytanie - po czym on - w końcu cywil i chyba jednak laik w tamtych dniach mógł to stwierdzić? Nie jestem ekspertem ale wydaje mi , że afiszowanie się z namiarami jednostki było nie na miejscu.
Podobno na boku jednego z pojazdów był napis : Freifilige Divizion Herman Goring" :O ?!?!!

Nie będę zanudzał , ale jak kogos interesuje ten wątek , to zebrałem jeszcze trochę informacji o tym dniu od inych ludzi.
Może ktoś też coś wie?
Swego czasu Jacuś coś tam przebąkiwał o trzeciej przeprawie?
Pozdrawiam Maciej G
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie