Skocz do zawartości

Grucha do Panzerfausta


Rekomendowane odpowiedzi

Do 30tki był tylko jeden rodzaj gruchy".
Nie mylisz może 30tki z kleinem - on mial inny kształt gruchy" ale też rurę o mniejszej średnicy i chyba też krótszą - jednak obie wersja miały podobne mechanizmy celowania i spustowy w przciwieństwie do P60 i dalszych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. Masz może jakieś plany tego? wymiary? Szpachlowałeś swoją rurę? Skąd naklejki? Jak rozruszałeś mechanizm spustowy? Sory ze tyle tych pytań, ale nie wiem jak to ruszyć :)

Pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo tych pytań
Rura była dość zdrowa, szpachli na niej jest niewiele - na rozruszany jest tylko celownik bo resztę dość trudno uruchomić ze względu na konstrukcje - mam rurę od P60 w świetnym stanie tyle, że bez farby i jak znajdę czas to go pomaluję - tam mechanizm spustowy działa bo jest prostszy do uruchomienia.
Gruchę maiłem pożyczoną oryginalną na wzór o na jej podstawie stolarz zrobił kopię - napisy zrobiłem sam, bo jestem po części z wykształcenia grafikiem komputerowym i nie mam problemu wykonaniem takich rzeczy.
Kapsel z tyłu to kartonowa zaślepka rury, która zabezpieczała wylot rury, a w momencie strzału odpadała, gdyby wylot został zatkany w sposób trwały to broń z bezodrzutowej zmieniła by się w odrzutową i to mogłoby być niezbyt miłe dla strzelającego.
Jak znajdę chwile to mogę zrobić fotki celownika i zdjąć z niego wymiary.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja rura jest z rzeki i niektore czesci się od razu rozruszały (np. resztka celownika). Nie wiem tylko jak to wnętrze ruszyć, żeby mozna było sobie ponaciskać". Byłbym wdzięczny za te wymiary celownika. Aha i jaką farbą malowałeś całość? skąd wziąłeś ten kapsel" na koniec rury?

Pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie