Jump to content

wykopki


Recommended Posts

Posted
wykopki - warto zobaczyć
http://www.militaryphotos.net/forums/viewtopic.php?t=13017&sid=5e677c00f6ff81065f69466beef47566
Posted
w roku 1978 podczas wyjazdu na poligon rakietowy do ZSRR zaraz za Wołgogradem można było widzieć wzdłuż torów ciągnące się kilometrami zgromadzone masy żelaztwa: czołgi, pojazdy, działa
ps. a może ktoś z Was brał udział w takiej wycieczce" na tzw. płoszczatkę ?
Posted
Mój ziomal pojechał do ruskich kopać. Faktycznie full wszystkiego. Jeden ból: tam jak to we wszystkich dziedzinach u sowieckich sąsiadów gangi przejeły proceder wykopków. Wykopują i sprzedają kolekcjonerom głównie z niemiec i usa. Więc szybko koleżkowie zostali przyłapani i mioeli pełne naszki. Koleżkowie cieszyli się że wrócili i nawet ruscy im wykrywek nie zabrali bo jak zobaczyli nasze produkcje to sie mało nie posrali ze śmiechu.
Posted
jak tak miło witają to chyba podziękuję ,ale jak dobrze pójdzie to się wybiorę w tym roku lub przyszłym na Węgry nad Balaton do ciotki, oczywiście ze sprzętem:)
pozdr
Szefo

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information