Awp93853 Napisano 22 Czerwiec 2023 Napisano 22 Czerwiec 2023 Witam znalazłem takie coś w moim lesie. Co to może być?
Kee Napisano 22 Czerwiec 2023 Napisano 22 Czerwiec 2023 Jest prostokątne, ma lufę, więc to pewnie czołg. Teren pocięty prostymi liniami a więc ludzie maczali w tym palce, zapewne ślady po orce pod sadzenie drzew. A więc dziura być może po dołowaniu sadzonek.
Awp93853 Napisano 22 Czerwiec 2023 Autor Napisano 22 Czerwiec 2023 14 minutes ago, Kee napisał: Jest prostokątne, ma lufę, więc to pewnie czołg. Teren pocięty prostymi liniami a więc ludzie maczali w tym palce, zapewne ślady po orce pod sadzenie drzew. A więc dziura być może po dołowaniu sadzonek. W lesie też znajdują się takie charakterystyczne doły
Rekomendowane odpowiedzi
Temat został przeniesiony do archiwum
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.