Skocz do zawartości

Okop/ziemianka co to może być ?


Awp93853

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Jest prostokątne, ma lufę, więc to pewnie czołg. 

Teren pocięty prostymi liniami a więc ludzie maczali w tym palce, zapewne ślady po orce pod sadzenie drzew. 

A więc dziura być może po dołowaniu sadzonek. 

Napisano
14 minutes ago, Kee napisał:

Jest prostokątne, ma lufę, więc to pewnie czołg. 

Teren pocięty prostymi liniami a więc ludzie maczali w tym palce, zapewne ślady po orce pod sadzenie drzew. 

A więc dziura być może po dołowaniu sadzonek. 

W lesie też znajdują się takie charakterystyczne doły

Screenshot_2023-06-22-18-10-12-742_pl.gispartner.imapmobile.jpg

Screenshot_2023-06-22-18-09-59-132_pl.gispartner.imapmobile.jpg

Screenshot_2023-06-22-18-09-44-478_pl.gispartner.imapmobile.jpg

Screenshot_2023-06-22-18-09-40-948_pl.gispartner.imapmobile.jpg

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie