Naider Napisano 18 Czerwiec 2023 Napisano 18 Czerwiec 2023 Czy ktoś wie od czego może być ta nakretka? wyszła w lesie, w dość głebokim dołku, wewnatrz 'oczko' jak w guziku, średnica 18mm
Pytanie
Naider
Czy ktoś wie od czego może być ta nakretka? wyszła w lesie, w dość głebokim dołku, wewnatrz 'oczko' jak w guziku, średnica 18mm
1 odpowiedź na to pytanie
Rekomendowane odpowiedzi
Temat został przeniesiony do archiwum
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.